#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#244
#146
Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#4
Luchter van messing en kristal.
#245
#144
Drie verschillende gepolychromeerde aardewerken Boeddha’s.
Trois Bouddhas différents en poterie polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cm - 31 cmEstimate: € 35/45 -
#15
Een paar strombusschelpen. Eén beschadigd.
#52
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#46Goebel Crystal collection
Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
#59
Lot de quinze animaux taillés en cristal de Swarovski. Sont inclus quelques autres objets en cristal et deux petites vitrines.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60