#202Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
#40Studio Vandersteen“Les trois fleches”. Een eerste druk Bessy, 1960.
#139“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 32 cm -
#37Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
#125Een koeienschedel.
#210Val Saint LambertEen vintage VSL vaas met groen in de massa.
#230Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
#94Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 27 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#15Een verguld bronzen wandlamp met florale elementen en 2 lichtpunten.
#86TakedaEen bronzen Japanse bel, gemerkt “Takeda”.
A bronze Japanese bell, marked "Takeda".No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149Een lot van 11 kristallen gekleurde likeurglaasjes. 3 grote en 8 kleinere.
A lot of 11 crystal colored liqueur glasses. 3 large and 8 smaller ones.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 & 10,5 cmEstimate: € 40 / 60