#23Een paar koperen kandelaars met vierkante voet.
#245Een set van drie wassen kerststal poppen, Maria, Jozef & Jesus.
No longer availableOnline onlyDim. h 44, 35 & 11 cm -
#38Een grote porseleinen Imari schaal.
#100Een paar koperen kandelaartjes in de vorm van eekhoorns.
A pair of copper candle holders in the shape of squirrels.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 10 / 20 -
#39‘Stanley ontmoet Livingstone aan het Tanganikameer’, een vintage stoffen schoolkaart, Nr. 62, getekend door E. Van Offel.
"Stanley meets Livingstone at Lake Tanganyika," a vintage cloth school map, No. 62, signed by E. Van Offel.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 89 cmEstimate: € 20 / 30 -
#2Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
#30“Antwerpen grondplan”. Een houtgravure op papier, 19e eeuw, handgekleurd.
#86TakedaEen bronzen Japanse bel, gemerkt “Takeda”.
A bronze Japanese bell, marked "Takeda".No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
"The miracles of Francis Xavier". An engraving after a work by Rubens.No longer availableOnline only