#199
Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix. -
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
#281
#31Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16 -
#48Wiskemann
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een schaal, een sauskom en 5 zoutvaatjes met lepeltjes, allen gemerkt Wiskemann. Toegevoegd 2 schaaltjes gemerkt Mappin & Webb’s Prince’s Plate, London & Sheffield.
#57Leclercq
#37
Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
A vintage Agfa-Werk AG camera and flash in original leather cases. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#98
Een ovalen spiegel in vergulde lijst.
An oval mirror in a gilt frame. -
#54
Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
A lot of 7 vintage bakelite records, various titles. -
#47
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
"POUR VOUS." A lot of 32 vintage magazines, year 1939.