#188Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
#69Een Afrikaans houten masker op zwart houten sokkel.
#164Een lot van 4 handtassen. Diverse modellen.
#39Een paar vintage houten dobbelsteen boekensteunen.
#119Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Stadszicht”, een ingekleurde ets, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 270/350.
#180Een spekstenen beeld van een familie buffels.
#9“Naoorlogs zicht op Parijs”. Een print op papier.
"Post-war view of Paris". A print on paper.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 42 cmEstimate: € 10 / 20 -
#118“Sloep op het water”, een aquarel in ronde passe-partout, gesigneerd en gedateerd.
"Sloop on the water", a watercolor in circular mat, signed and dated.No longer availableOnline onlyDim. Ø 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#32Een kristal geslepen karafje met zilveren kettinkje. Schilfer aan de dop. Vroeg 20e eeuw.
#139Een tapijtje.
A small carpet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30