Similar lots by type
-
#493
Een lot ivoor, bestaande uit twee verschillende vaasjes, dertien messenleggers en een beeldje van een geisha.
Lot d’ivoires comprenant deux petits vases divers, treize porte-couteaux et une statuette d’un geisha.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#281
Een houten wandelstok met ivoren inlegwerk en handvat.
Canne en bois incrusté d’ivoire et à manche en ivoireNo longer availableEstimate: € 40/50 -
#648
Drie verschillende houten wandelstokken met ivoren handvat, waarvan één met een zilveren montuur.
Trois cannes diverses en bois à manches en ivoires, dont une à monture en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#528
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté représentant des lapins.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#511
Een moeder met kind van Afrikaans gesculpteerd ivoor.
Mère et enfant en ivoire sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H 39 cmEstimate: € 80/100 -
#547
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een schildpad.
Netsuké en ivoire taillé en forme de tortue.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#599
Een schemerlamp op een massief ivoren voet.
Lampadaire sur piétement en ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#767
Een gevarieerd lot tin, bestaande uit en koffie- en theestelletje, twee kandelaars, twee maatbekertjes, een drinkbeker en een inktstelletje. XIXe eeuw.
Lot d’étains varié comprenant une garniture à café et à thé, deux candélabres, deux mesures, une chope et un encrier. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#402
Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.
Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120/140 -
#585
Verzilverd metalen plateau met gedreven en gegraveerd motief, met daarop vijf diverse geslepen karaffen van glas en van kristal.
Plateau en métal argenté à motif repoussé et gravé, portant cinq carafes diverses en verre et en cristal taillé.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#517
Een paar aardewerken vazen op dito sokkels. Versierd met personages. Satsuma, omstreeks 1900. Sokkels en vazen gemerkt. Eén vaas erg beschadigd en gelijmd, de andere in goede staat.
Paire de vases en faïence sur socles également en faïence. Décor de personnages. Satsuma vers 1900. Socles et vases marqués sous la base. Un vase très abîmé et recollé, l’autre en bon état.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 200/240 -
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
Carpette Goum en soie. Noué main.No longer availableDim. 135 x 79 cmEstimate: € 200/300 -
#721
Een likeurstelletje van paars glas met handgeschilderd bloemendecor, bestaande uit een karaf en zes glaasjes.
Garniture à liqueur en verre pourpre à décor de fleurs peint à la main comprenant six verres et une carafe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#605
Twee kleine comtoiseklokjes van meerkleurig hout en twee kleine regulateurtjes van kunststof. Eén slinger ontbreekt.
Deux petites pendules murales dite comtoises en bois polychrome et deux petits régulateurs en plastique. Un balancier manque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#302
Paar appliques met telkens één licht. Verguld en wit porselein en met gedrukte rozen.
Paire d’appliques, chaque fois avec une lumière. Porcelaine dorée et blanche et avec des roses imprimées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#693
Een theestoof van mahoniehout met geel koperen binnenbak.
Chaufferette en acajou. L’intérieur en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/50 -
#409Gerard Verlinden
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#532
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 68 cmEstimate: € 20/30 -
#674Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997
“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Paysage aux Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 420/500