Similar lots by type
-
#64
“Pierrot met gitaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30/35 -
#39Goebel, West-Germany
Een eendje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 20/30 -
#15Coceram
Een merkwaardig aardewerken kruikje met meerkleurig en verguld decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 10/15 -
#54Noritake, Japan
Een porseleinen sierschoteltje met verguld bloemendecor op zwarte en crèmekleurige fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20 x 27,5 cmEstimate: € 15/25 -
#193
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#28
Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 11,5 cmEstimate: € 10/15 -
#43Goebel, West-Germany
Een meerkleurig biscuit wijwatervaatje met beeltenis van twee zingende engeltjes. Ontwerp van M.I. Hummel. Gemerkt en genummerd 146.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 20/30 -
#217
Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21,5 cmEstimate: € 15/25 -
#59Boch La Louvière
Een rood geglazuurde aardewerken schotel op voet. Met vergulde randen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 29 cmEstimate: € 15/25 -
#52
“Sint Jozef met Jezus”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 30/50 -
#80
Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#42Goebel, Germany
“Liebt mich, liebt mich nicht”. Een meerkleurig biscuit groepje naar ontwerp van M.I. Hummel. Gemerkt en genummerd 174.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11,5 cmEstimate: € 35/45 -
#20
“Notre Dame de Victoire”. Een gepolychromeerd biscuit beeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#136Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/45 -
#179Joris Van der Mijnsbrugge
Een geglazuurd aardewerken beeldje. Gesigneerd. Met restauratie aan de nek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 47 cmEstimate: € 50/80 -
#36
Een paardenkoets van meerkleurig porselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 19,5 cmEstimate: € 25/35 -
#221Boch Frères, La Louvière
Een vierdelig art deco lampetstel van zachte pasta met meerkleurig decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35/40 -
#73Royal Plazuid, Gouda
Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15/20 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#121
Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.
Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 15 x 24 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#55
Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/40 -
#78
Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 10/15 -
#19
Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#48
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 15/25
Other lots in this auction
-
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 36/40 -
#169
Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#9
Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
Une vide-poche en laiton en forme de cygne.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#198Poterie du vieux Montmartre
Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cmEstimate: € 25/30 -
#16
Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10/15 -
#104
Een vis van kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#122
Een lot bestaande uit: een paar kristallen kandelaars met lichtpunten. Vier kristallen schaaltjes met verschillende taferelen, en 12 messenleggers.
Lot composé de : une paire de bougeoirs en cristal à points lumineux. Quatre plats en cristal avec différentes scènes, et 12 porte-couteaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 14 cm, 6,5 x 6,5 cmEstimate: € 25/35 -
#29
Een vis van gesculpteerd speksteen en een diertje van gekleurd Italiaans glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 5 & 6 cmEstimate: € 15/25 -
#277Atlas Editions
“Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 25/35 -
#284Atlas Editions
“Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#53
Een glazen bierpul met verguld decor met wapenschild “Labore Nobilis” en vier kleine kristallen glaasjes met gekleurde kelkjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 25/35