Other lots in this auction
-
#119
Een oude stereokijker. Zonder platen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 € -
#180
“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#56
Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#19
Een gefineerd houten kruisbeeld met gebeeldhouwde corpus. XIXe eeuw.
Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 25 / 30 -
#230
“Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#114Kaiser
Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 20 -
#289
“Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#95
Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#158Irididi
“Abstracte Afrikaanse compositie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 54 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280
Een gastenboek van een restaurant te Oostende met binnenin een originele gouachetekening van een vrouwelijk naakt. Gesigneerd Anto Diez ‘88.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#220
Lot grafiek:- “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström.- Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd.- Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 15 cmEstimate: € 10 / 12 -
#126
Een lot varia, bestaande uit negen kleine bordjes van Chinees porselein en een kunststof vaasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 15 / 30