#67RenaultEen pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#99Negen boeken met landen als thema: Indonesië, Brazilië, Australiië, Turkije, India, Taiwan-Hongkong, Japan, Singapore & Zuid-Korea & Zuid-Afrika. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 40 -
#257“Marine” &”Koeien”. Twee opgehoogde reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 17 x 22 cmEstimate: € 5 / 10 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#200Anita De Baaij“Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.
“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#239Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableOnline onlyDim. l: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 120 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50