#197Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.
Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#27Twee paar kandelaars van rood koper.
#279Mamree“Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 40 -
#51Richard AuriliPeriod: 1813-1914Een vrouwenbuste van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Kleine schade aan het patina.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#202Raoul Servais“Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.
“Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#123Een stempel met een aantal drukjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#52Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#142Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
#273Een schaal van handgevormd meerkleurig Muranoglas met inclusies.
No longer availableOnline onlyDim. Ø:26 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#296L. Baguet“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40 / 50