#65Een klein houten ezeltje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#242A. Van den Dries“Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301“Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#222Robert Wuythack“Moerbeiboom II. Landschap”. Ets. Gesigneerd en genummerd 22/25.
“Moerbeiboom II. Un paysage”. Eau-forte. Signée et numérotée 22/25.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#325Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#191Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#124Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 8 cmEstimate: € 25 / 35