#321WestinghouseEen verrekijker uit 1943 in lederen tas.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#263Een kleine tabakspot van blauw geglazuurd aardewerk. Zonder deksel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#305“Zeilboten op ruwe zee”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 20 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#271Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#137Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’
#206“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Een stempel met een aantal drukjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#154J.B.V.O.“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#272“Windhond”. Een groepje van aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#300Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#59Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25 / 35