#268
Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20/40 -
#74
Een dekselvaas van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
#94
Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
#135
Een lot varia, bestaande uit een groot aantal verzilverd metalen voorwerpen, een op elektriciteit gemonteerde olielamp van opaalglas en een gipsen Mariabeeldje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 30/50 -
#108
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#318
Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
#226Mirao
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#129
Een lot tin, bestaande uit vier maatbekers, een klein schoteltje en twee klepkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 15/25 -
#61Limoges
Een porseleinen vaasje met kobaltblauw glazuur met een verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15/25 -
#72
Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 25/35 -
#176R. Brogniet
“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 40 x 26 cmEstimate: € 40/80 -
#285
Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 104 x 71 cmEstimate: € 60/80