#185Een houten kistje in boekvorm, gesigneerd Daem M.
#244Een set van 2 wandconsoles met een engeltje in gegoten beton.
#88Een glazen windlicht.
A glass lantern.No longer availableOnline onlyDim. 30 x Ø19cmEstimate: € 10 / 20 -
#69Een lot polychroom porseleinen postuurtjes, waarvan Saffordshire enz... Romantisch paar met schade.
A lot of polychrome porcelain figurines, including Staffordshire, etc... Romantic couple with damage.No longer availableOnline onlyDim. h - 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#107Een houten bijzettafeltje met ovalen blad.
A wooden side table with an oval top.No longer availableOnline onlyDim. 64cmEstimate: € 10 / 20 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#81Een blikken speelgoednaaimachine. ‘Made in Germany - British Zone’
A tin toy sewing machine. 'Made in Germany - British Zone.'No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#136Een Chineese geldstempel.
A Chinese money seal.No longer availableOnline onlyDim. 4,5 x 3,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#63Een retro designlamp met verstelbare arm in gechromeerd metaal.
A retro design lamp with an adjustable arm in chrome metal.No longer availableOnline onlyDim. 50cmEstimate: € 35 / 70