Similar lots by type
-
#232
Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een vlinder.
Un vitrail représentant un papillon.No longer availableDim. 58 x 63 cmEstimate: € 40/60 -
#443
Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.
Un cobra de verre vénitien coloré.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100/150 -
#698
Een designschaal van kleurloos glas op messingen voet.
Une coupe design en verre incolore sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#329
Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.No longer availableDim. h: 17 & 8,5 cmEstimate: € 50/60 -
#297
Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.
Un vase rond en verre de Boom rose saumon à décor doré.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#361
Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#658
Een glaspasta vaas, versierd met een hagedis in reliëf. Gemerkt ‘Daum, Nancy’. Vermoedelijk kopie.
Un vase en pâte de verre décoré d'un lézard en relief. Marqué Daum.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#71
Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.
Un vase en verre italien brun fumée avec un décor moderniste en relief bleu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#652
Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge avec un décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#674
Twee milieu-de-tables met geslepen glazen coupes in verzilverd metalen montuur, waarbij één in barokke stijl en één in art-nouveaustijl.
Deux milieu-de-table avec des coupes en verre taillé dans un cadre en métal argenté, une de style baroque et une de style Art nouveau.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#367
Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.
Un vase Art Déco en verre ambré satiné.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#370
1 gouden ring (18 K) met ajourwerk met een munt van 5 Soles. Au 22 K. Peru, omstr. 1960.
1 bague en or (18 K) avec dentelle avec une pièce de 5 semelles. Au 22 K. Pérou, vers 1960.No longer availableDim. 9,62 gEstimate: € 400/500 -
#155
Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 550/650 -
#37
Een art nouveau album met talrijke veelkleurige knipsels met bloemen, vogels, kinderen, enz. uit het begin van de XXste eeuw. Slijtage aan het album en meerdere losse bladen.
Un album art nouveau avec de nombreuses découpes multicolores avec des fleurs, des oiseaux, des enfants, etc. du début du XXème siècle. Porté sur l'album et plusieurs pages volantes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#410
1 gouden munt van 100 CAD “Olympiade”. Au 22 K. Canada 1976. In etui met certificaat.
1 pièce d'or de 100 CAD Olympiade . Au 22 K. Canada 1976. En cas avec certificat.No longer availableDim. 16,84 gEstimate: € 400/500 -
#139René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La rade d'Anvers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#455Altenloh, Bruxelles
8 diverse medailles, Société Le Cheval de Trait Belge. Met beeldenaar van Koning Albert I. Overwegend zilver.
8 médailles différentes, Société Le Cheval de Trait Belge. Avec effigie du roi Albert Ier. Principalement en argent.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#479Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880
“Jonge vrouw met biwa en plectrum in een boot”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. 1856. Uitgeversstempel van Heikichi.
Jeune femme avec biwa et médiator dans un bateau . Une gravure sur bois japonaise. Signé. 1856. Cachet de l'éditeur de Heikichi.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#431
Een gepolychromeerd stenen Boeddhahoofd met drie gezichten. Op houten sokkel.
Une tête de Bouddha en pierre polychrome à trois faces. Sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#342Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Oude Schelde te Weert”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts boven en op de verso gedateerd 1983.
Oude Schelde in Weert . Huile sur panneau. Signée en haut à droite et datée 1983 au dos.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 50/80 -
#336
Twee verschillende armstoelen, waarbij één in renaissancestijl met getorste stijlen en met liggende leeuwen in de armsteunen.
Deux différents fauteuils dont un de style renaissance aux montants torsadés et aux accoudoirs ornés de lions couchés.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#601
“Boeddhistisch figuur met sitar”. Een bronzen beeld op houten sokkel.
Figure bouddhiste avec sitar . Une statue en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#222
Drie oude degens op een houten wandrekje met erachter een glas-in-loodraam.
Trois sabres anciens sur râtelier mural décoré d’un vitrail.No longer availableDim. 146 x 51 cmEstimate: € 80/120