#5Een antieke aardewerken kruik. Met enkele haarlijnen.
#328Een oude zwart geschilderde houten koffer.
#300Een lot verzilverd metaal waaronder vier kommetjes, één met glas en een theebus gemerkt Claridge.
A lot of silvered metal items, including four small bowls, one with glass, and a tea caddy marked Claridge.No longer availableOnline onlyDim. h:20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#223Een lot van twee ingekaderde oude modeprenten.
#95Drie beeldjes van polychroom biscuit. Een jongetje met ezel, een jong koppel onder een paraplu en een elegant koppel met een paard (letsel aan een arm).
Three polychrome biscuit figurines. A boy with a donkey, a young couple under an umbrella, and an elegant couple with a horse (damage to an arm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#272Een lot van drie Aziatische voorwerpen van gegraveerd been.
A centerpiece of polychrome soft paste in the shape of a flower basket. Italian work from the mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. H.22 cmEstimate: € 40 / 60