Een gekleurde creamware “character jug” in de vorm van het hoofd van Long John Silver met zijn papegaai. Onderaan gemerkt.
Royal Doulton

A colored creamware "character jug" in the shape of the head of Long John Silver with his parrot. Marked at the bottom.
Online only
Dim. H. 19 cm
SKU: 2710250237.
Auction day: 27 October 2025 22:00
Catalogue #237
Estimate: € 40 / 60

  • #5

    Een antieke aardewerken kruik. Met enkele haarlijnen.

    An antique earthenware jug. With a few hairlines.
    Online only
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #328

    Een oude zwart geschilderde houten koffer.

    An old black painted wooden trunk.
    Online only
    Dim. 45 x 95 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #120

    Een metalen fruitschaal op een schotel. De tweede gemerkt.

    Un bol à fruits en métal sur une soucoupe. La dernière marquée.
    Online only
    Dim. Ø: 31 & 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #113

    Een asbakstandaard, rijkelijk versierde messing voet en glazen asbak, in 2 delen.

    An ashtray stand, elaborately decorated brass base and glass ashtray, in 2 parts.
    Online only
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #300

    Een lot verzilverd metaal waaronder vier kommetjes, één met glas en een theebus gemerkt Claridge.

    A lot of silvered metal items, including four small bowls, one with glass, and a tea caddy marked Claridge.
    Online only
    Dim. h:20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #277

    Een groot lot verschillende glazen. Waaronder: 13 champagne coupes, 10 fluiten, 53 verschillende kleine en groote wijnglazen, 9 groen gekleurde wijnglazen en 6 cognac glazen.

    A large lot of various glasses. Including: 13 champagne coupes, 10 flutes, 53 different small and large wine glasses, 9 green colored wine glasses, and 6 cognac glasses.
    Online only
    Estimate: € 80 / 150
  • #204
    L. Brangers

    ‘De Valse Noot’, olieverf op paneel met de voorstelling van een vioolspelende aap. Getekend L. Brangers.

    'The False Note', oil on panel depicting a violin-playing monkey. Signed L. Brangers.
    Online only
    Dim. 27/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een lot van twee ingekaderde oude modeprenten.

    A lot of two framed vintage fashion prints.
    Online only
    Dim. 29/22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #95

    Drie beeldjes van polychroom biscuit. Een jongetje met ezel, een jong koppel onder een paraplu en een elegant koppel met een paard (letsel aan een arm).

    Three polychrome biscuit figurines. A boy with a donkey, a young couple under an umbrella, and an elegant couple with a horse (damage to an arm).
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #272

    Een lot van drie Aziatische voorwerpen van gegraveerd been.

    A lot of three Asian items made of carved ivory.
    Online only
    Dim. Lengte 19, Ø 3 - 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #100

    Een art deco kandelaar met drie lichtpunten van hout en aluminium. Jaren dertig.

    An Art Deco candlestick with three light points made of wood and aluminum. Dating back to the thirties.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #75

    Een milieu de table van polychroom zachte pasta in de vorm van een bloemenmand. Italiaans werk medio XXste eeuw.

    A centerpiece of polychrome soft paste in the shape of a flower basket. Italian work from the mid-20th century.
    Online only
    Dim. H.22 cm
    Estimate: € 40 / 60

Online Only Varia 27 Oktober 2025

27 October 2025 22:00