Similar lots by type
-
#213RocaEen lot van 3 litho’s op papier met hierop vissoorten afgebeeld. Onderaan gesigneerd “Roca”.
A lot of 3 lithographs on paper depicting fish species. Signed on the bottom "Roca".No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 75 -
#198E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#115“Chinees landschap”. Een in reliëf aangebracht olieverfschilderijtje op board.
"Paysage chinois". Une peinture à l'huile en relief sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 25,5 cmEstimate: € 45 / 60 -
#68Albert De VreePeriod: °1942“Wildgroei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 7/50 buiten de plaat en met droogstempel van het atelier.
"Étalement". Une gravure. Signé et numéroté 7/50 à l'extérieur de la planche et avec cachet sec de l'atelier.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#211“Landwegel tussen weiden” Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
“Landwegel between meadows” An etching on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 13,5cmEstimate: € 15 / 20 -
#65“Antverpia”. Een herdruk van een XVIe eeuwse kaart. Ed. J.E. Buschmann te Antwerpen.
" Anvers ". Réimpression d'une carte du XVIe siècle. Éd. JE Buschmann à Anvers.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#105Lucien Van de VeldePeriod: 1895-1978“Interieur te Bokrijk.” Litho, genummerd 2/10. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"Intérieur à Bokrijk." Lithographie, numérotée 2/10. EA Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#201Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal Vlemmickstraat”. Een ets op papier, gesigneerd en genummerd onderaan.
“Cathedral Vlemmickstraat”. An etching on paper, signed and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#187Frank Mortelmans“Hoeve Zwijndrecht”. Pentekening op papier. Gesigneerd en met droogstempel.
"Ferme de Zwijndrecht". Dessin à la plume sur papier. Signé et tamponné à sec.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#212Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Boerderijlandschap”. Een ets op papier, gesigneerd.
"Farm Landscape". An etching on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 21,5cmEstimate: € 25 / 35 -
#166Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#82Choisy“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#208L David“Tuingereedschap”. Een litho op papier, Onderaan gesigneerd “L David”.
"Garden Tools". A lithograph on paper, signed "L David" at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#124“Roodklooster”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
“Rouge-Cloître”. Lithographie. Signée et numerotée 5/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#192Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“OLV Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Kathedraal - Rubens 38/100”.
Our Lady Cathedral of Antwerp. An etching on paper, signed at the bottom “Rom. Malfliet” - “Cathedral - Rubens 38/100”.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 16cmEstimate: € 35 / 45 -
#116Antoine Op de Beeck“Afbeldinge van de silvere schuppe”. Twee etsen.
"Image de la “pelle d'argent”". Deux gravures.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Raph“Strandzicht.” Zwart-wit Foto. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Beach view.” Black and white picture. Signed and dated 1953.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200Robin Koni“Unicorn Princess” 1988 vintage zeldzame poster.
"Unicorn Princess", affiche rare vintage 1988.No longer availableOnline onlyDim. h 59 cm x b 89 cmEstimate: € 25 / 35 -
#199Anton Pieck“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
“Spui Amsterdam”. A colored print on paper, signed at the bottom "Anton Pieck".No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35cmEstimate: € 20 / 25 -
#209Rie CramerPeriod: 1887 - 1977“Marken”. Een litho op papier, gesigneerd “Rie Cramer”.
"Marks". A lithograph on paper, signed "Rie Cramer".No longer availableOnline onlyDim. 46 x 37cmEstimate: € 50 / 75 -
#210“Jezus van het kruis”. Een ets op papier.
"Jesus of the cross". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 18,5cmEstimate: € 15 / 20 -
#70André Colpin“Je suis capable du pire et du meilleur. Mais c’est dans le pire que je suis le meilleur!”. Een spreuk op gekleurd en handgeschept papier.
« Je suis capable du pire et du meilleur. Mais c'est dans le pire que je suis le meilleur!". Un dicton sur du papier coloré et fait à la main.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#97Frans Van ImmerseelDrie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 12 cmEstimate: € 75 / 90 -
#129“Der Zirkel”. Een affiche voor een tentoonstelling in het Wohnmuseum Bärengasse Zürich in 1986.
"Der Zirkel". Affiche pour une exposition au Wohnmuseum Bärengasse Zurich en 1986.No longer availableOnline onlyDim. 125 x 87 cmEstimate: € 60 / 70
Other lots in this auction
-
#132Dirk Bols“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 280 -
#80“Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.
« Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
La calèche. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128G. Lambert“Zicht op de centrale van Doel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204Een uitgestoken tropisch houten reliëf met voorstellingen van Boeddha. Thailand.
A carved tropical wooden relief with representations of Buddha. Thailand.No longer availableOnline onlyDim. h: 92 cmEstimate: € 35 / 40 -
#39“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Stefaan Tessely“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
"Le Petit Agréable." Lithographie numérotée 8/100. Daté 1990. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#12“Lucas 14:33”. Een reproductie.
« Luc 14:33 ». Une reproduction.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#183“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73A. Polfliet“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#35“De levensdans”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘J.S.D.L.’.
"La danse de la vie". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'JSDL'.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#22“Terugkeer van Don Quichotte”. Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd, 75/100.
"Le retour de Don Quichotte". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée, 75/100.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 45 cmEstimate: € 40 / 50

