#63Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cm -
#57Pe. De. (Pieter Dienes)Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#73Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
#64Hubert BequetEen sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#13Een messingen lampvoet met een roze glazen kap met glazen kralen en met een meerkleurig porseleinen voorstelling van een koppel met een ezel. Een voetje en een armpje hersteld en één handje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cm -
#34Nao“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm -
#21Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#143Drie verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyDim. l: 18, 19 en 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#162Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#87Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#65Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
#101Een lot van vier niet-ingekaderde olieverfschilderijen op doek.
No longer availableOnline only