#50Märklin 4000
Twee metalen personenwagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 20/30 -
#52Märklin 3308
No longer availableOnline onlyActive bid: 49.00 €Estimate: € 70/90 -
#125
Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 200 x 100 x 27 cm -
#21
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#35Gerold Porzellan
Een trommelslager van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 18 cm -
#8
Twee kristallen vaasjes, waarbij een blauw op voet en een roze kokervaasje. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 & 21 cm -
#24
Een koperen wandklok met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#94
Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.
No longer availableOnline onlyActive bid: 43.64 €Dim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm -
#114Thonet
Bistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#158
Een halssnoer met bijpassende armband we voegen er nog vijf verschillende fantasie armbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#92
Twee kleine spiegels in houten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 56 x 41 & 60 x 50 cm