Similar lots by type
-
#1Capodimonte
“Cherubijn ambachten” en “Koppel met schaap”. Een lot van 3 biscuit beeldjes op vergulde voet. Onderaan gemerkt.
"Cherub crafts" and "Couple with sheep." A lot of 3 biscuit figurines on gilded base. Marked at the bottom. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
"Embraced couple", a figurine in art glass by 'Steuben'. Small chip damage at the bottom. -
#44Murano
Een clown met trompet in Murano glaspasta.
A clown with trumpet in Murano glass paste. -
#215
Een lot religiosa, bestaande uit een hout met bronzen crucifix, metalen wijwatervaatje en metalen hanger.
A lot of religious items, consisting of a wooden crucifix with bronze, a metal holy water font, and a metal pendant. -
#45Tiziano Galli
“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
"The miner", an Italian porcelain sculpture marked: Minatore, sculptor Tiziano Galli, handmade, made in Italy. Some minor damages and a glued part. -
#41
Een vintage industriële bureaustoel, circa 1950.
A vintage industrial desk chair, circa 1950. -
#199
Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#107
“Just blowin’ thru”. Een gepatineerd zamakken beeldje, repro naar het werk van Paul Wegner.
"Just blowin' thru." A patinated zamak figurine, reproduction inspired by the work of Paul Wegner. -
#15
Een verguld bronzen wandlamp met florale elementen en 2 lichtpunten.
A gilded bronze wall lamp with floral elements and 2 light points. -
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family. -
#118
Een paar gepatineerd zamakken beelden van eenden.
A pair of patinated zamak sculptures of ducks. -
#17
Een paar gipsen bustes van een jonkvrouw en heer. Schilfertje aan de neus.
A pair of plaster busts of a noblewoman and nobleman. Flake on the nose. -
#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base. -
#198
Een beeld van een meisje in composietsteen.
A statue of a girl in composite stone. -
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#60
“Heilige Familie”. Een antiek vieux Paris porseleinen groep.
"Holy Family." An antique Old Paris porcelain group.
Other lots in this auction
-
#106
“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
"Winter village view", a painting, oil on canvas, signed F. Bruin. -
#283Ikea
Een lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengde techniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
"Heath landscape with trees", mixed media on board, signed Daems and dated '77. -
#56L. van Leer & Co
“De Holland-Amerika lijn 1873-1923”. Een soft cover gedenkboek met illustraties en foto’s. Vervaardigd door L. van Leer & Co.
"The Holland-America Line 1873-1923." A softcover commemorative book with illustrations and photographs. Produced by L. van Leer & Co. -
#142
“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
"The bird," a Japanese woodcut with text. -
#265
Een schelp met kleurrijk parelmoer.
A shell with colorful mother-of-pearl. -
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
"Bosspel". An etching on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '92 and numbered 40/80. -
#68
Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights. -
#34Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Fruithof", an etching on paper, signed and titled outside the plate. -
#203
Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
An opaline vase with gilt rim. Included porcelain vase, marked "Cottier Fréres" and numbered 1650/084 at the bottom. -
#134
“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans. -
#126
Een lot van 2 vintage houten spaander dozen, afkomstig uit een klooster.
A lot of 2 vintage wooden chip boxes, originating from a monastery.