Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
Dim. 9 x 21 cm
SKU: 1712240047.
Categories: Brons, curiosa, varia.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #47
Estimate: € 60 / 90
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #174

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

    "Mercury." A bronze statue on a red marble pedestal with a bronze frieze. After a work by Jean Bologne. Fine casting.
    No longer available
    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #164
    Aligi Sassu

    “Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #551
    Beranger Sarreguémines

    Een 38-delig Frans porseleinen servies, onderaan gemerkt “Beranger Terre de fer”. Bestaande uit 23 borden, 6 diepe borden, 1 groot rond bord en 2 medium, 1 groot ovaal en 2 medium borden, 1 schoteltje, 1 saus kom en 1 terrine met deksel. Enkele randschilfertjes.

    A 38-piece French porcelain dinner service, marked "Beranger Terre de fer". Consisting of 23 plates, 6 soup bowls, 1 large round plate, 2 medium plates, 1 large oval plate, 2 medium plates, 1 saucer, 1 sauce boat, and 1 tureen with lid. Some minor chips on the edges.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #162

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #345
    Apilco

    Een bain-marie pot in rood en geel koper met een porseleinen inzet gemerkt Apilco - France.

    A bain-marie pot in red and yellow copper with a porcelain insert marked Apilco - France.
    No longer available
    Dim. h 121 x Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552

    Een antieke luchter in verguld brons met 4 melkglazen schelpen en 6 bloemvormige blakers.

    An antique chandelier in gilded bronze with 4 milk glass shells and 6 flower-shaped sconces.
    No longer available
    Dim. h 75 x Ø 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Een bronzen luchter met een Putti en 7 bloemvormige glazen blakers, eerste helft 20ste eeuw.

    A bronze chandelier with a Putti and 7 flower-shaped glass candle holders, first half of the 20th century.
    No longer available
    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474

    Een verguld bronzen luchter met albasten coupe en 6 bloemvormige glazen blakers uit het begin van de vorige eeuw.

    A gilt bronze chandelier with an alabaster bowl and 6 flower-shaped glass candle holders from the beginning of the previous century.
    No longer available
    Dim. h 98 x Ø 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #172

    Een driedelig, kunstbronzen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee dekselvazen. Glas over het wijzerplaat deurtje manco.

    A three-piece, art bronze fireplace set in eclectic style, consisting of a clock and two covered vases. Glass missing over the dial door.
    No longer available
    Dim. 57 & 49 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #492
    José Chapellier
    Period: °1946

    “Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 35cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #182

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd allegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #179

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579

    Een vintage gesculpteerd houten ossenjuk, Portugees, Aveiro.

    A vintage carved wooden ox yoke, Portuguese, Aveiro.
    No longer available
    Dim. 65 x 121 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #196

    Een 19e eeuws icoon met 11 heiligen en een verzilverde en vergulde riza.

    A 19th-century icon depicting 11 saints with a silver-plated and gilded riza.
    No longer available
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #502

    Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #212
    Bamileke Bambara

    Een lot van 2 terracotta gesculpteerde pijpenkoppen, waarvan 1 Bambara en 1 recente versie, vermoedelijk Bamileke.

    A lot of 2 terracotta sculpted pipe heads, one Bambara and one recent version, presumably Bamileke.
    No longer available
    Dim. 21 & 13 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #699

    Een fleurige vintage hanglamp in veelkleurig gesmeed metaal met 4 lichtpunten.

    A colorful vintage pendant lamp in multicolored wrought metal with 4 light points.
    No longer available
    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #517
    René Lalique

    Een grote Lalique schotel met eikenblad patroon. Verso gemerkt.

    A large Lalique dish with oak leaf pattern. Marked on the reverse.
    No longer available
    Dim. 35 x 62cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #537

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 1 sleutel, sluiting met 6 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 1 key, closure with 6 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden base.
    No longer available
    Dim. 37 x 65 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #494

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #541

    Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.

    A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.
    No longer available
    Dim. 23 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #489

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    No longer available
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #604
    Con-Cor Mini Metals

    Een groot lot vintage varia miniatuur autootjes, trucks en figuurtjes in N schaal bouwkit. Diverse merken; Mini Metals, Con Cor, Tomytec, Magnuson Models, Autoscenes, Plastruct, etc.

    A large lot of vintage various miniature cars, trucks, and figures in N scale kits. Various brands; Mini Metals, Con Cor, Tomytec, Magnuson Models, Autoscenes, Plastruct, etc.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #141

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken kruik met gesculpteerd gelaat. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jug with a sculpted face. Peru.
    No longer available
    Dim. 32 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #391

    Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.

    A large vase in Chinese porcelain, famille rose, with birds and salamanders in relief.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #242
    Alice Goldin
    Period: 1922 - 2016

    “Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.

    "Vachellia tortilis", a woodcut on paper, signed and dated outside the plate.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #670
    Gamages London

    “Aeronautic”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Aeronautic". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal bracelet. In original packaging. Like new condition.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #218
    Charles Catteau
    Period: 1925

    Een Art-Deco Keramis vaas, Charles Catteau voor Boch Frères. Decor 943 met herten. 1925.

    An Art Deco ceramic vase, Charles Catteau for Boch Frères. Decoration 943 featuring deer. 1925.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #63

    Een groot lot papieren betaalbiljetten.

    A large lot of paper payment notes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #6

    Een lot van 3 kleine terrines van Frans porselein, waaronder Limoges, met vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 small terrines of French porcelain, including Limoges, with gilded details and floral decoration. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 20 x Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #359
    Camiel Van Haesendonck
    Period: 1886-1952

    “Bloemenstilleven met porselein”. Een schilderij, olieverf op doek Gesigneerd.

    "Flower still life with porcelain". A painting, oil on canvas.n
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #589

    “Portret van een oudere dame”. Een met houtskool gehoogde foto van een zwartgeklede dame. Onderaan gesigneerd.

    "Portrait of an older lady." A charcoal-enhanced photograph of a black-clad lady. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60,5 x 50,5cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #230

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A 14kt white gold ring set with approximately 0.80 ct of diamonds.
    No longer available
    Dim. 4,05 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #155

    Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klein barstje in email).

    An 18 kt yellow gold pendant with filigree work set with fine pearls and enamel. (small crack in enamel).
    No longer available
    Dim. 12,67 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More