#128Ritzenhoff Smoking ca 2000
#33
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950
#307E Svalling Eskilstuna
Een lot van 3 floret degens, gemerkt “E. Svalling”.
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
#43Marc Sleen
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#22
Een lot van twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Place a bid ›Dim. 10 x 9, 15 x 13 cm -
#123Hergé
#47
Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.
#81
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#63OKA
Een 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
Place a bid ›Estimate: € 80/120