Similar lots by type
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#58
Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#24
“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
-
#47
Een vintage Chinees gesculpeerd diorama met landschaps decor. In zwart gelakt houten kader met glas.
-
#32
Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaand masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
-
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#17
Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#14
Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#12
Een lot van drie beelden in Afrikaans hardhout.
-
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#46
Een brons gegoten beeldje van een windhond.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.
Other lots in this auction
-
#49Capodimonte
Een kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back. -
#137
Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns. -
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
-
#69
Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
-
#37
Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
-
#228
Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A vintage plaster statue of a Saint Bernard puppy. Has several small damages. -
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#57
Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
-
#68WMF
Een lot verzilverd bestek, bestaande uit 12 dessertvorken en lepels. 2105, 2104, 0060. Bijgevoegd een 24kt vergulde ‘Cromargan’ taartschep (tevens WMF)
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt