#163OXOEen lot vintage amberkleurig glazen OXO bouillon flesjes.
A lot of vintage amber-colored glass OXO broth bottles.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 15 / 30 -
#94Een gegraveerd glasservies.
An engraved glassware set.No longer availableOnline onlyDim. H: 5-10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#179Een antiek koperen kolenkit met schepje.
An antique copper coal scuttle with shovel.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 50cmEstimate: € 40 / 60 -
#137DresdenEen Duits porseleinen bonbonière met florale elementen en vergulde details. Onderaan gemerkt.
#155Een Chinese inktdoos met 6 penselen. 1 penseeltopje afgebroken.
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
#132SpodeEen porseleinen beeldje. Verso gemerkt Chelsea Figures, Spode bone China.
#48Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert schaal, blauw in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd.
A vintage crystal Val Saint Lambert bowl, blue in the mass colored, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 5.5 x 21 x 21 cmEstimate: € 25 / 50 -
#130Een houten 19e eeuws theedoosje met koperen elementen belegd.
#44Een lot van 2 vintage roze en lichtpaars gekleurde glaspasta schalen.
A lot of 2 vintage pink and light purple colored glass paste bowls.No longer availableOnline onlyDim. H 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#166Een set van drie handgeschilderde snuff bottles.
A set of three hand-painted snuff bottles.No longer availableOnline onlyDim. h +- 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#4Een lot modern aardewerk, bestaande uit een schaal en twee vazen met organisch decor en vorm.
A lot of modern earthenware, consisting of a bowl and two vases with organic decor and shape.No longer availableOnline onlyDim. 38 x Ø28cmEstimate: € 30 / 40