#96Een houten masker. Gabon.
#167Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#80SatsumaEen paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
#28Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.
#166Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.
A bronze bucket, based on a medieval design.No longer availableOnline onlyDim. h 21,5Estimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.