#179
Een lot van 2 handspiegeltjes, 1 houtgesculpteerd en 1 in messing naar art-nouveau voorbeeld.
A lot of 2 handheld mirrors, one wood carved and one in brass in the Art Nouveau style.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l 30 cmEstimate: € 15/25 -
#201
Een lot van 12 horloges met lederen en roestvrij stalen polsbanden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 80/120 -
#231
Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
A simple cylindrical pipe bowl made of pipe clay.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/35 -
#39
Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.
#619
“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60/100 -
#36
Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#125Capodimonte
Een Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
#197
Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15/20 -
#11
Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.
A varied lot consisting of 2 small biscuit vases and an art deco bonbonnière marked Bergen.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 10/20 -
#614Matthyssens
“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#186
Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30/40 -
#77
Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20/40