#636Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#119“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
#16Een hangvitrine met één deur.
#676Een antropomorf Afrikaans houten slaginstrument.
#477Twee deels gepolychromeerde Afrikaanse houten maskers.
#702Een paar lampenvoeten van zwart en verguld porselein.
No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een aardewerken jardinière op voet, met floraal decor, deels in reliëf. Fin de siècle. Barst in de zuil, kleine letsels.
Jardinière sur colonne en faïence à décor floral, partiellement en relief. Fin de siècle. Fissure dans la colonne, petits dégâts.No longer availableDim. H. 143 cmEstimate: € 150 / 250