Other lots in this auction
-
#550Een geelgouden set, 18 K bestaande uit een paar oorbellen en een ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ca 0,70 ct en met gele saffieren. (er ontbreekt één steentje).
Un ensemble en or jaune, 18 K, composé d'une paire de boucles d'oreilles et d'une bague sertie de diamants d'un poids combiné d'environ 0,70 ct et de saphirs jaunes. (une pierre manque).No longer availableDim. 12,8 gEstimate: € 500 / 550 -
#135Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 7,17 gEstimate: € 550 / 650 -
#4851 gouden munt van 1500 shilingi. “Conservation”. Au 900/1000. Tanzanië, 1974. Recto: Nyerere, Rais wa kwanza in profiel, verso: cheetah.
1 pièce d'or de 1500 shilingi. Conservation . Au 900/1000. Tanzanie, 1974. Recto: Nyerere, Rais wa kwanza de profil, verso: guépard.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2200 / 2500 -
#5301 gouden munt van 20 Pesos. Au 900/1000. Mexico, 1959 (geslagen in de jaren zestig).
1 pièce d'or de 20 pesos. Au 900/1000. Mexique, 1959 (frappée dans les années 1960).No longer availableDim. 16,66 gEstimate: € 600 / 650 -
#6401 gouden munt van 100 CAD “Jaar van het Kind”. Au 22 K. Canada, 1979. In etui met certificaat.
1 pièce d'or de 100 CAD Année de l'enfant . Au 22 K. Canada, 1979. En étui avec certificat.No longer availableDim. 16,96 gEstimate: € 700 / 800 -
#192Léon DansaertPeriod: 1830 - 1909“Huiselijk geluk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le bonheur domestique . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#584Richard KaylerPeriod: 1927 - 1997“Composities”. Waterverf en gouache op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘73 & 75.
“Composition”. Aquarelle et gouache sur papier. Les deux signés et datés respectivement ‘73 et ‘75.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#247Een lot van drie verschillende kleine jardinières van barbotine met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Ensemble de trois petites jardinières différentes en barbotine à décor floral en relief. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 22 - 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#359Een gebeeldhouwd houten lampenvoet in de vorm van een kraanvogel.
Un pied de lampe en bois sculpté en forme de grue.No longer availableDim. h: 49 cm.Estimate: € 50 / 70 -
#562Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
Statue allongées africaine en bronze.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 300 / 400 -
#403Twee bronzen Boeddhahoofden.
Deux têtes de Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#527Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze partiellement patiné.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 140


