Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.

Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.

Un masque en bois africain polychrome.
Online only
Dim. h: 56 cm
SKU: 2504220144.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #144
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #60

    “Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #221

    Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.

    Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 26 & 81 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #101

    Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4& cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #69

    Een lot aardewerk, bestaande uit een bord, een scheerbekken en twee vroeg XIXe eeuwse schotels (Eén gerestaureerd en één met haarscheur).

    Lot de faïences, composé d'une assiette, d'un bassin à raser et de deux plats début XIXème (un restauré et un fêlé).
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 - 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #85

    Een kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van een pioen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt Jingdezhen Zhi (omstreeks 1970).

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune d’une pivoine. Marque sous la base Jingdezhen Zhi (vers 1970).
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216
    Frans Croes

    “Red de otter”. Een offsetdruk. Gesigneerd, gedateerd 1987 en genummerd 57/200 buiten de plaat.

    Sauvez la loutre. Une estampe en offset. Signée, datée 1987 et numérotée 57/200 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 61 x 44,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #66

    Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een boer met paard.

    Une pendule de cheminée en régule doré, à décor d'un paysan et son cheval.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #25
    E. De Lathauwer

    “Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    « Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180
    Royal Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Schilfer onderaan de rand van het deksel. Onderaan gemerkt, genummerd 611/H en model 700.

    Vase couvert en faïence polychorme. Eclat au couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • Nicole Halsberghe

    “Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/2 buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 37 cm
  • #268

    Een eikenhouten Christusbeeld.

    Une statue du Christ en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 cm x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More