Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.
Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.

Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.

A polychrome wooden sculpture of an angel on a pedestal, missing an arm, a wing, and part of the pedestal. 18th century.
Dim. h 70 cm
SKU: 2502250135.
Categories: Beeld, Hout, XVIIIe eeuw.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #135
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #208

    “Peerdevisser”, een beeld in meerkleurig Vlaams aardewerk. Toegevoegd een boerinnetje.

    "Peerdevisser", a sculpture in multicolored Flemish earthenware. Accompanied by a female farmer.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589

    Een beeld in zilverkleurig gespoten kunststof naar het model van een Porsche.

    A sculpture in silver-colored painted plastic modeled after a Porsche.
    No longer available
    Dim. 10 x 36 x 16.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #364

    Een 18e eeuwse pique-fleurs van aardewerk, met schilferschade.

    An 18th-century earthenware floral container, with flake damage.
    No longer available
    Dim. 19 x 22 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #544

    Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

    An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #2

    “Verkleed bal”, een set van 2 beelden in meerkleurig porselein met Meissen merk. Minieme schade aan de sokkel van het meisje.

    "Costume ball", a set of 2 multicolored porcelain figures with Meissen mark. Slight damage to the base of the girl.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.

    A wooden sculpted figurine of an African mask.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.

    A pair of vintage resin sculpted figurines of small eagles.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    Een lot van 2 antieke voetbankjes.

    A lot of 2 antique footstools.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    No longer available
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #532
    Dresden

    Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.

    A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #306

    Een lot van 4 stukken met Aziatische oorsprong bestaande uit een beel met dieren en een dame in speksteen, een stenen dekselpotje en een vaasje in cloisonne.

    A lot of 4 pieces with Asian origin consisting of a figurine with animals and a lady in soapstone, a stone lidded pot, and a cloisonne vase.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #549
    Vier Tasca Capodimonte

    “Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.

    “Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    ‘Ratto Delle Sabine’, een houtsculptuur naar het bekende beeld in Firenze. Kleine schade aan de pink van de dame en eveneens haar duim in gelijmd.

    'Rape of the Sabine Women,' a wooden sculpture inspired by the famous artwork in Florence. Small damage to the lady's pinky finger, with her thumb also repaired.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #228

    “De verliefden”, een groep in biscuit met musicerende dame en mannen met fruit. Toegevoegd een beeld van een meisje in kunsthars.

    "The lovers," a group in biscuit with a lady playing music and men with fruit. Added a statue of a girl in resin.
    No longer available
    Dim. 28 x 30 x 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #215
    Favaro Cecchetto

    Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.

    A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #511

    Een houten paard op sokkel, rood en zwart geschilderd. Aziatische oorsprong.

    A wooden horse on a pedestal, painted red and black. Asian origin.
    No longer available
    Dim. 31.5 x 25 x 9 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #559

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #308

    Een landschap op zijde geborduurd en in massief houten gesculpteerde kader op voet.

    A landscape embroidered on silk and framed in solid wood with sculpted base.
    No longer available
    Dim. 51 x 39 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #301

    Een lot van 2 vogels van wit porselein met goudkleurige accenten. Een papegaai en een kaketoe.

    A lot of 2 birds made of white porcelain with gold accents. A parrot and a cockatoo.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #529
    Carl Werner Hutchenreuter

    “Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.

    "Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #557
    Giuseppe Armani

    “The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.

    "The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #265

    Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.

    A lot of 2 copper African items consisting of a twisted bracelet and a figurine.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #569

    Een spekstenen reliëf met boom en vogelpaar. Chinees werk.

    A soapstone relief with tree and pair of birds. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #106
    Longwy

    Een piëdestal in Chinoiserie, gesculpteerd hout en 2 tegels gemerkt Longwy. Restauratie aan één poot.

    A Chinoiserie pedestal, carved wood with 2 tiles marked Longwy. Restoration to one leg.
    No longer available
    Dim. 76 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #179
    H. Rihoux

    “Hooischoven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Haystacks." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 39 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501

    Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.

    Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #112
    Mary Tilman
    Period: 20 e eeuw

    Stilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.

    Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.
    No longer available
    Dim. 75/49 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #345
    Jacob Zech Original

    “Vienna”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en blauwe lederen band. In oorspronkelijke verpakking. Nieuwstaat.

    "Vienna." A wristwatch chronograph with quartz movement and a blue leather strap. In original packaging. Excellent condition.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met bloemen op stoel”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jules Decort.

    "Still life with flowers on chair", a painting, oil on canvas, signed Jules Decort.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #533
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #531

    Een pendule van verguld metaal.

    A clock made of gilded metal.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #285

    Een licht eikenhouten armstoel, Louis XV stijl, houtgesculpteerde delen en zalmroze bekleding.

    A light oak armchair, Louis XV style, wood-carved parts and salmon pink upholstery.
    No longer available
    Dim. 97 x 70 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #196

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    No longer available
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #74

    Een piëdestal naar Grieks voorbeeld met 4 kariatiden van gegoten gips.

    A pedestal in the Greek style with 4 caryatids in cast gypsum.
    No longer available
    Dim. h 53 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling vr. 21 & zat. 22 februari van 10.00 tot 17.00.

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 February 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More