#564Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Can I still do it with brushes”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.
"Can I still do it with brushes", a color screen print on paper, pencil signed outside the plate, E.A. (artist's proof).No longer availableDim. 78 x 53 cmEstimate: € 75 / 100 -
#568
Een paar armfauteuils met zwartgelakt houten poten en grijs gestoffeerde zitting.
#386
Een opklapbare massief gesculpteerde houten speeltafel/wandconsole op wieltjes.
A foldable solid wood carved gaming table/wall console on wheels.No longer availableDim. 75 x 88 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#20
Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een fotohouder.
#203
#667
Een Chinees porseleinen schotel met decor van personages. Stijl Qianlong.
#467
Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#433
Een gouden munt Zuid-Afrika. 1 Rand 1961. Au 917/1000, 3,99 g.
#148
Een 18e eeuws Engels marinegeweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.
#172Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h 73 cm x 98,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#616
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design.No longer availableDim. 205 x 130 cmEstimate: € 60 / 90 -
#642G Decock
"Winter landscape." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 80 / 120