Other lots by
#114Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
#159R. Delbeke“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
“Paysage au bord de la Lys”. Une sérigraphie d'après une oeuvre de Saverys. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 41,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#189Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.
#699Een eikenhouten schouwspiegel.
#176Een grote geëmailleerde ketel en schaal.
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
#30Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.
Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149Beresford, EnglandEen verzilverd metalen flessenhouder op schoteltje.
#201Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
#145Royal Dux“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 100 / 120