#115Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. FVS2 en briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. FVS2 et de diamants d'un poids combiné de + - 0,14 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#457Twee deels witgepatineerde Afrikaanse houten maskers.
#605Een geelgouden goudbaar 999,9/1000. Ed. Union Bank of Switzerland.
Symbole . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#147Yves Saint LaurentEen zijden foulard/sjaal in originele doos.
#316Een smeedijzeren wandconsole met een zwart marmeren blad.
#4201 gouden munt van 1500 Pisos. Au 900/1000. Filippijnen 1976.
1 pièce d'or de 1500 Pisos. Au 900/1000. Philippines 1976.No longer availableDim. 20,55 gEstimate: € 800 / 1000 -
#623Een Afrikaans houten schild. Op metalen staander.
#518Een Chinees porseleinen zalfpot met logo van de V.O.C. Onderaan gemerkt.
Gamins de pêcheurs . Une gravure. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 40 / 50