Other lots in this auction
-
#406Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 213 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#100Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,76 ct. GVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,76 ct. GVS2 et de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#119“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Sous verre.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252Pieter II de JodePeriod: 1606 - 1674Een reeks van vier XVIIe eeuwse gravures. “Gaspar Nemius”, “Philippus IV D.G. Hispania”, “Philippus IV Rex Catholicus”, “Armandus Joannes du Plessis, Cardinalus Dux de Richelieu”. Alle ingelijst.
Une série de quatre gravures du XVIIème siècle. Gaspar Nemius , Philippus IV DG Hispania , Philippus IV Rex Catholicus , Armandus Joannes du PlessisNo longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#5451 gouden munt “Boudewijn I, 25 jarig jubileum, 1951- 17 juli 1976.”. Au 900/1000. België 1975.
1 pièce d'or Baudouin I. Commémorant son jubilé de 25 ans (1951-1976). Au 900/1000. Beglique 1975.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 250 / 300 -
#154Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#67Een antieke roodkoperen scheepslantaarn.
Lanterne de bateau en laiton antique.No longer availableDim. 30 x 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een paar salondeuren met glas-in-loodramen. Art deco.
Paire de portes de salon aux vitraux. Art deco.No longer availableDim. 218 x 83 cmEstimate: € 200 / 240 -
#4001 gouden armband met vijf diverse munten versierd (Albert I, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).
1 bracelet en or orné de cinq pièces différentes (Albert Ier, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).No longer availableDim. 105,30 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#471Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met tekst op de achterkant.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un paysage et avec texte au dos.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#382Gustave CamusPeriod: 1914 - 1984“La Sicile”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
La Sicile . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279“Zicht op de haven van Rotterdam”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du port de Rotterdam . Aquarelle et fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 73 x 25 cmEstimate: € 100 / 150




