#316Een smeedijzeren wandconsole met een zwart marmeren blad.
#691Twee documentatieboeken:- “Living marble. Belgian sculptors 1800 - 1930”. Paul Verbraeken. Ed. Artimo. Brussel, 2017. Genummerd exemplaar.- “Azulejos”. Uitgave naar aanleiding van Europalia 1991.
Deux livres de documentation: - Marbre vivant. Sculpteurs belges 1800 - 1930 . Paul Verbraeken. Ed. Artimo. Bruxelles, 2017. Exemplaire numéroté. - Azulejos . Publication pour Europalia 1991.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#96Klein schrijfcabinet met klapblad en drie kleine laden. Renaissancestijl.
Petit cabinet d'écriture avec abattant et trois petits tiroirs. Style Renaissance.No longer availableDim. 134 x 72 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#367Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.
#137Een XIXe eeuwse tastevin met ingewerkt muntstuk van koning Louis Philippe uit 1831 in de bodem.
Un tastevin du XIXème siècle avec une pièce de 5 francs du roi Louis Philippe de 1831 incrustée dans le fond.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#550Een geelgouden set, 18 K bestaande uit een paar oorbellen en een ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ca 0,70 ct en met gele saffieren. (er ontbreekt één steentje).
Un ensemble en or jaune, 18 K, composé d'une paire de boucles d'oreilles et d'une bague sertie de diamants d'un poids combiné d'environ 0,70 ct et de saphirs jaunes. (une pierre manque).No longer availableDim. 12,8 gEstimate: € 500 / 550 -
#406Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une longue coupe décorative de cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#130Een paar geelgouden oorbellen 18 K bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 300 / 400