Similar lots by type
-
#8
Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120/180 -
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300/400 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#756
Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450/500 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180/250 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30/40 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000/1250 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120/200 -
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150/250 -
#348
Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80/120 -
#9
Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20/25 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320/400 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50/80 -
#736
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80/100 -
#405
Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80/100 -
#310
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180/250 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000/3000 -
#388
Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30/40 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#686
Paar nachtkastjes in Louis-Philippestijl met voluutpoten en met een lade in de gordel.
Paire de tables de chevet de style Louis-Philippe aux pieds volutes et à u tiroir en ceinture.Dim. H. 62 cmEstimate: € 40/60 -
#522Norbert AttardPeriod: Malta 1961
“Bastion walls”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bastion walls”. Lithographie. Signée hors planche.Dim. 31 x 21 cmEstimate: € 40/60 -
#717
“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
“Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#407
Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.
Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.Estimate: € 180/240 -
#499Janko Mihailovic
“Abstracte voorstelling”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Composition abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1991.Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#744
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout.
Pendule coucou en bois sculpté.Estimate: € 40/50 -
#652Roman
“Naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 10/15.
“Nu”. Litho. Signée et numérotée 10/15.Dim. 54 x 42 cmEstimate: € 60/80 -
#622Chief Z.O. Oloruntoba
“The Gods of iron and thunder”. Gemengde techniek op doek.
“The gods of iron and thunder”. Technique mixte sur toile.Dim. 98 x 79 cmEstimate: € 60/100 -
#540
Rechthoekig juwelendoosje van gesculpteerd ivoor met rondom een decor van rozen in reliëf. Op kleine balpootjes. Binnenin een losse plateau en bekleed met wijnrood fluweel. XIXde eeuw.
Boîte à bijoux rectangulaire en ivoire sculpté décorée toute autour de roses en relief. Sur petits pieds boules. L’intérieur au plateau amovible et recouvert de velours bordeaux. XIXe siècle.Estimate: € 80/100 -
#608
Een lot van twaalf bioscoopaffiches voor overwegend Belgische films. We voegen er drie recentere affiches voor Amerikaanse producties aan toe.
Lot de douze affiches de cinéma comprenant des films belges. Nous ajoutons trois affiches plus récentes de productions américaines.Estimate: € 50/80 -
#211X. Raphanel
“Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.Dim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale hartvormige smaragd van ± 2,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une émeraude en forme de coeur centrale de ± 2,10 ct.Dim. 4,40 gEstimate: € 1800/2000