Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gesculpteerd houten beeldje van een bisschop. Gemaakt van een stuk hout van het oude dak van de kathedraal van Glasgow.
Een gesculpteerd houten beeldje van een bisschop. Gemaakt van een stuk hout van het oude dak van de kathedraal van Glasgow.
Een gesculpteerd houten beeldje van een bisschop. Gemaakt van een stuk hout van het oude dak van de kathedraal van Glasgow.
Een gesculpteerd houten beeldje van een bisschop. Gemaakt van een stuk hout van het oude dak van de kathedraal van Glasgow.
Een gesculpteerd houten beeldje van een bisschop. Gemaakt van een stuk hout van het oude dak van de kathedraal van Glasgow.
Een gesculpteerd houten beeldje van een bisschop. Gemaakt van een stuk hout van het oude dak van de kathedraal van Glasgow.
Een gesculpteerd houten beeldje van een bisschop. Gemaakt van een stuk hout van het oude dak van de kathedraal van Glasgow.

Een gesculpteerd houten beeldje van een bisschop. Gemaakt van een stuk hout van het oude dak van de kathedraal van Glasgow.

A sculpted wooden statue of a bishop. Made from a piece of wood from the old roof of Glasgow Cathedral.
Dim. Hoogte 32 cm
SKU: 2608250314.
Categories: Beeld, Hout, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #314
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #340
    Val Saint Lambert.

    ‘Duif en Havik’, een lot van twee beeldjes van VSL kristal. Ontworpen door Catherine De Sousa. Getekend; De Sousa.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Blue colored throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100

Other lots in this auction

  • #102
    Anita Claassens

    ‘De tempelsleutel’, olieverf op doek. Getekend; Anita Claassens. Toegevoegd een boek over het oeuvre van de kunstenares. Lichte vochtverkleuring aan de passe-partout links onderaan.

    'The temple key', oil on canvas. Signed; Anita Claassens. Included is a book about the artist's oeuvre. Slight humidity discolouration at the left corner of the passe-partout.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #568

    Een marquetterie bijzetmeubeltje met 3 laden in Lodewijk XV stijl.

    A marquetry side table with 3 drawers in Louis XV style.
    No longer available
    Dim. 72 x 42 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    Een kelkvormige vaas van VSL kristal, groen in de massa gekleurd. Niet getekend.

    A chalice-shaped vase of VSL crystal, colored green throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22, Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399
    Thérèse Nulens
    Period: °

    “Masker”. Sculptuur. Met naamplaatje en ingelijst.

    "Mask". Sculpture. With nameplate and framed.
    No longer available
    Dim. 35.5x35.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een lot van twee antieke boeken. ‘Gemeyne zend-brieven’, door H. Jacobi, 1774. ‘Almanach van Milanen, gecalculeert op den meridiaen van Gend, 1819.

    A lot of two antique books. 'Gemeyne zend-brieven' by H. Jacobi, 1774. 'Almanach van Milanen, calculated for the meridian of Ghent, 1819.
    No longer available
    Dim. 19/16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70

    Een paar 18 kt rozegouden oorbellen bezet met cabochons van goudsteen.

    A pair of 18kt rose gold earrings set with goldstone cabochons.
    No longer available
    Dim. 8,76 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #295

    Een set van twee goudkleurige wandlampen, gevormd als dubbele wandkandelaars bevestigd aan een bloemenmand. Kunststof.

    A set of two golden wall lamps, shaped like double wall sconces attached to a flower basket. Plastic.
    No longer available
    Dim. Hoogte 73 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #582
    Denijs De Backer

    “Avond”, een linosnede, getiteld, gesigneerd en genummerd buiten de plaat, Denijs De Backer, 3/10.

    "Evening," a linocut titled, signed, and numbered outside the plate, Denijs De Backer, 3/10.
    No longer available
    Dim. 70 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #13

    Een natuurgetrouwe kleine houten schedel met stenen tanden. Gepresenteerd op een zwarte houten voet.

    A lifelike small wooden skull with stone teeth. Presented on a black wooden base.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian rug.
    No longer available
    Dim. 110/250 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #284

    Een 18e eeuwse schaal op pootjes, van geel geglazuurd aardewerk. Met leeuwenkopjes en een decor van bloemen. Montauban, Frankrijk.

    An 18th-century footed bowl of yellow glazed earthenware. Featuring lion heads and a floral decoration. Montauban, France.
    No longer available
    Dim. H 11,B 34,D 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #646

    Een set van twee massieve houten bijzettafeltjes, rustieke stijl.

    A set of two solid wood side tables, rustic style.
    No longer available
    Dim. H 47, B 68, D 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More