Similar lots by type
-
#721
Een gesculpteerd houten Punumaskertje. Gabon.
Masque africain en bois sculpté. Punu, Gabon.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 30/40 -
#487
Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.
Masque en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#707
“Mannenfiguur”. Een bronzen beeldje. Baoule, Ivoorkust.
“Personnage masculin”. Statuette en bronze. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#497
Een Afrikaans houten masker. Kambula, D.R.Congo.
Masque en bois. Kambula, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/140 -
#647
Twee grote damesbustes van Afrikaans hout.
Deux grands bustes de femmes en bois africain.No longer availableDim. 71 cmEstimate: € 50/80 -
#511
Een Afrikaanse bel, bovenaan versierd met een gesculpteerd mannenhoofd. Punu, Gabon.
Sonnette africaine décorée d’une tête d’homme sculptée. Punu, Gabon.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#671
Een paar boekensteunen van Wengé-hout, versierd met gesculpteerd ivoren maskertjes. Afrikaans werk.
Paire de serre-livre en bois de wengué, décorés de masques en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 65/80 -
#498
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout. Luba, D.R.Congo.
Masque en bois sculpté. Luba, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/80 -
#477
Een Afrikaans houten masker. Dan, Ivoorkust.
Masque en bois. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#667
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#471
Een gesculpteerd houten masker. Igbo, Nigeria.
Masque en bois sculpté. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/80
Other lots in this auction
-
#57
Een kolenkit van mahoniehoutfineer met ingelegde bies en een messingen handvat.
Bac à charbon en placage d’acajou incrusté d’une bande. Anse en laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#128
Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 300/400 -
#165
Een 18 karaats driekleurige gouden ring bezet met een centrale zwarte diamant van ± 2 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or tricolore sertie d’un diamant central noir de ± 2 ct et baguettes de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1400/1600 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944
“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100/140 -
#348P. Regout
Een wandfontein van monochroom wit porselein op houten plank. Gemerkt.
Fontaine murale en porcelaine monochrome blanche sur une planche en bois. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#15
Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#257
“Dwerg”. Een fraaie collectiepop.
“Nain”. Jolie poupée de collection.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 80/100 -
#631
Een recente Chinese vaas.
Vase en porcelaine de Chine. Travail récent.No longer availableDim. 47,50 cmEstimate: € 100/120 -
#559
“Meisjesportret”. Gouache op papier. Zonder signatuur.
“Portrait de fille”. Gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#791
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#591
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloesems en bamboe. Onderaan gemerkt met de zegel van Hongxian. Eerste helft XXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurons et de bambou. Marque au sigle de Honxian sous la base. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1200/1400 -
#298
Een lot antieke kerstballen, twee goudkleurige en een lichtgroene.
Lot de boules de Noël anciennes, deux dorées et une verte claire.No longer availableEstimate: € 20/30