Similar lots by type
-
#121
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 25/35 -
#277
“Het huwelijk”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 25/35 -
#214
Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 110 cmEstimate: € 50/80 -
#129
Een reproductie van een Russisch icoon.
Une reproduction d'une icône russe.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 21 x 21 cmEstimate: € 35/40 -
#111
Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.
Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 60/80 -
#272
“Stilleven met bloemenvaas en beeldje”. Een onvoltooid werk, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Nature morte avec vase à fleurs et figurine. Oeuvre inachevée, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 61 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#142The Leonardo Collection
Een zwaan van kunststof. Onderaan gemerkt. 1996.
Un cygne en plastique. Marqué en bas. 1996.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#14
Een vierkante Duitse wandklok.
Une horloge murale allemande carrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 23 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#112
Een lot van drie beeldjes, waarbij één van monochroom wit biscuit, één van meerkleurig biscuit en één van kunststof.
Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 22; 27 & 34 cmEstimate: € 25/35 -
#218Jean FaucqPeriod: 1900-1978
“Grote Markt Brussel”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Grand Place Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 138.00 €Dim. 46 x 66 cmEstimate: € 40/60 -
#351
Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 10 cm -
#154Schoengans naar L. Van Opstal
“De kathedraal van Antwerpen”. Een oude lithografie.
La cathédrale d'Anvers. Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#206
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#301
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
No longer availableOnline onlyDim. 202 x 132 cm -
#689
Een paar kandelaars van geperst glas.
Une paire de bougeoirs en verre pressé.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#78
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 202 x 132 cmEstimate: € 20/25 -
#275Segers
“Landschap met visser en kerk in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec pêcheur et église en arrière-plan. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 100 cmEstimate: € 20/30 -
#124
Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs en laiton argenté de style baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#255
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een muzikantje, een Saksisch groepje met een koppel, een een allegorisch beeldje op de oogst (basis gerestaureerd) en een vaasje van Limoges.
Lot de porcelaine multicolore, composé d'un musicien, d'un groupe saxon avec un couple, d'une statue allégorique sur la moisson (socle restauré) et d'un vase de Limoges.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 - 18 cmEstimate: € 30/35 -
#276
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30/50 -
#117
“Drinker”. Een houten beeldje. Spaans werk.
Buveur. Une figurine en bois. Travail espagnol.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#283
Een paar zichten op Brugge, olieverf op doek. Gesigneerd.
Quelques vues de Bruges, huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#288
“Nieuwe Kerk, Delft, Westgevel”. Een zeefdruk achter glas (hoekje afgebroken).
Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).No longer availableOnline onlyDim. 119 x 40 cmEstimate: € 30/35 -
#134
Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#150Ch. Demets
“Omwalde Hoeve, binnenkoer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Ferme emmurée, la cour “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 33 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#267
Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 120/200 -
#261
Een verzilverd metalen dienblad.
Un plateau en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 60 x 38 cmEstimate: € 20/30 -
#175
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee paar geslepen wijnglazen, vijf lage borrelglaasjes, twee verschillende borrelglaasjes op voet, een souvenirglas en een glazen vaas met geëtst decor.
Un lot de cristal coloré, composé de deux paires de verres à vin taillés, cinq verres à liqueur bas, deux verres à liqueur différents sur pied, un verre souvenir et un vase en verre à décor gravé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5,5 - 21,5 cmEstimate: € 100/120 -
#76
Een paar kleurloos glazen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en verre transparent.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 20/25 -
#178
Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 88 cmEstimate: € 40/50 -
#33
Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25/40 -
#219Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Beschermer van de Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen 1843”. Affiche.
Protecteur de la Société royale de zoologie d'Anvers 1843 . Affiche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 33 x 45 cmEstimate: € 35/40 -
#109
Twee stuks blauw en wit aardewerk, bestaande uit een sierbord van Boch en een schenkkan met schotel. De tweede beschadigd.
Deux pièces de poterie bleue et blanche, composées d'une assiette décorative de Boch et d'une cruche avec soucoupe. La seconde est endommagée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20/25 -
#273
Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#27
Vijf maskers van terra-cotta gemerkt Nsunda en Dining 1999. We voegen er twee kandelaars en vier houten figuren en een beeld in natuursteen aan toe.
Cinq masques en terre cuite marqués Nsunda et Dining 1999. On ajoute deux bougeoirs et quatre figures en bois et une statue en pierre naturelle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 16 mEstimate: € 60/100 -
#239Hans De JongPeriod: °1960
“Alpenlandschap”. Zeefdruk. Gesigneerd.
Paysage alpin. Sérigraphie. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 15/25