Een geslepen kristallen asbak, groen in de massa. Onderaan gesigneerd. Periode 1960.
Val Saint Lambert

A cut crystal ashtray, green in color. Signed at the bottom. Period 1960.
Dim. Ø 15,5 cm h 6,5 cm
SKU: 2801250013.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 40 / 60

Other lots by Val Saint Lambert

  • #165
    Val Saint Lambert

    Een lot kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit 8 glazen met voet en 2 karaffen. Toegevoegd nog één ander kristallen karafje.

    A lot of colorless Val Saint Lambert crystal consisting of 8 glasses with a base and 2 decanters. Also includes one other crystal decanter.
    Dim. h 33.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #288
    Val Saint Lambert

    Een vintage VSL vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt en gelabeld.

    A vintage VSL vase with red in the mass. Marked and labeled at the bottom.
    Dim. 29 x Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een karaf in geslepen kristal, roze in de massa gekleurd, gesigneerd Val Saint Lambert en het meesterteken ‘M’.

    A carafe in cut crystal, pink colored throughout, signed Val Saint Lambert and marked with the master's mark 'M'.
    Dim. h 37.7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #123
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa, model Jupiter, gesigneerd, en merkteken M. In originele doos.

    A cut crystal vase, red in the mass, Jupiter model, signed, and marked M. In original box.
    Dim. 39,5 x 21 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #19
    Val Saint Lambert

    Een tafellampvoet in Val Saint Lambert kristal, lichtgroen in de massa gekleurd.

    A table lamp base in Val Saint Lambert crystal, light green colored in the mass.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #238
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen coupe, blauw in de massa. Gesigneerd, en gemerkt P.U.

    A cut crystal coupe, blue in color. Signed and marked P.U.
    Dim. 7,5 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, groen in de massa. Gemerkt onderaan.

    A cut crystal vase, green in color. Marked underneath.
    Dim. h 17,5 Ø 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #103
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, roze-rood in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, model Florence, 1925/1930.

    A crystal vase, pink-red cased, Val Saint Lambert, Florence model, 1925/1930.
    Dim. h 30.5 x Ø 12.9 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een groene geslepen kristallen coupe. Gesigneerd onderaan. Beschadiging aan één tand, en enkele kleinere schilfers bovenaan.

    A green cut crystal coupe. Signed at the bottom. Damage to one tooth, and some smaller chips at the top.
    Dim. h 11,5 cm Ø 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #267
    Hornby by Meccano

    Hornby by Meccano, locomotief BB-8051 met bijhorende wagon, spoor O, jaren 50 van de vorige eeuw.

    Hornby by Meccano, locomotive BB-8051 with accompanying wagon, O-gauge, dating from the 1950s.
    Dim. 9 x 23 x 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #101

    Een reliekhouder met een Christus in was en 4 relieken met name van St. Vincent, St. Césaire, St Bernardus en Stes. Maries. Achteraan lakzegelstempels met de afbeelding van St. Joris. In plexiglas kastje.

    A reliquary with a Christ figure in wax and 4 relics, namely of St. Vincent, St. Césaire, St. Bernard, and St. Marys. At the back, sealing wax stamps with the image of St. George. In a plexiglass case.
    Dim. 29.5 x 23.5 x 6 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #594
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Le guerrier.” Litho, Epreuve D’artiste. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd ‘53.

    "The warrior." Lithograph, Artist's proof. Signed outside the plate. Dated '53.
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #562
    Coenegracht
    Period: 1903 - 1989

    “Futur Antérieur“. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1982. Genummerd 17/70.

    "Futur Antérieur". Lithograph. Signed and dated 1982. Numbered 17/70.
    Dim. 52 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #559
    Francis Dekoninck

    'Still life', mixed media on paper, signed Fr. Dekoninck and dated 1975.
    Dim. 37 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    Nicolae Groza

    “La Belle du Vilage (sic)”. Eglomisé. Gesigneerd.

    "The Beauty of the Village". Eglomisé. Signed.
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222
    Staf Beerten
    Period: 1930 - 2019

    “Landschap”. Bistertekening. Gesigneerd.

    "Landscape". Sepia drawing. Signed.
    Dim. 34 x 44 cm
    Estimate: € 450 / 60
  • #556

    Een Chinees koffertje op los onderstel met koperen beslag en handvaten.

    A Chinese chest on a separate base with copper fittings and handles.
    Dim. 64 x 44 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #225

    Een hoekvitrinekastje in mahoniefineer.

    A corner display cabinet in mahogany veneer.
    Dim. 182 x 63 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #50

    Een gepolijste ‘kahrab’ amberen steen. Met een lichte vertroebeling.

    A polished 'kahrab' amber stone. With a slight cloudiness.
    Dim. 4,5 x 4 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #531

    Een paar Chinees aardewerken vazen, Nanking, met strijdtafereel in het decor.

    A pair of Chinese earthenware vases, Nanking, depicting a battle scene in the decoration.
    Dim. 35,5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #520

    Een 18 kt wit en geelgouden schakelarmband.

    An 18 kt white and yellow gold link bracelet.
    Dim. 33,90
    Estimate: € 1800 / 2000

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00