#173Een biscuit wijwatervat met kruisdragende Christus. Eén vinger ontbreek.
#261Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
#47Pour Vous“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
#168Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
#26Een Chinees porseleinen gemberpot, niet gemerkt.
#136Raoul Dufy“Mediterraan havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 38cmEstimate: € 100 / 200 -
#188Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
#218NobuckEen lederen bruine handtas.
A brown leather handbag.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#191Delft Boch La LouvièreEen paar Delft blauwe sierborden. Onderaan gemerkt.
#58Een lot van 3 koperen kandelaars.
A lot of 3 copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30