#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#3Vermeulen“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#92Een decoratief houten dekseldoosje met decor van schelpen. Cuba, 2003.
#96KarlsbaderEen lot bestaande uit een dessertbord en een klein schaaltje, beide gemerkt Karlsbader.
#281“Artillerie”. Een prent op papier.
#24Een porseleinen Imari vaas, 2 haarlijnscheurtjes bovenaan.
#178Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
#144Een 19e eeuwse massief eiken deur.
#139Een tapijtje.
A small carpet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#31Een lot van 5 vintage “BRUX” bierglazen.
#210Een lot van 8 varia sierborden.
A lot of 8 assorted decorative plates.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 - Ø 32 cmEstimate: € 30 / 60