#39Een paar vintage houten dobbelsteen boekensteunen.
#56Een vintage meettoestel.
#77Tassen, bekende ontwerpen uit de 20ste eeuw, een boek door Claire Wilcox.
#217KarlsbaderEen lot varia Karlsbader porselein, diverse reeksen. Bestaande uit een dekselvaasje, 2 kopjes met schoteltjes, schaaltje en 2 kleine bordjes. Allen onderaan gemerkt. Deksel van het vaasje met herstelling.
A lot of various Karlsbad porcelain, various sets. Consisting of a covered vase, 2 cups with saucers, a bowl, and 2 small plates. All marked at the bottom. Lid of the vase has been repaired.No longer availableOnline onlyDim. 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#53Pandora“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
#194Een paar metalen kandelaars.
#74Een 19e eeuws petit point Gobelin afkomstig van de rugleuning van een stoel.
#58Een lot van 3 koperen kandelaars.
#34Een Boheems kristallen hapjesschaal.
A Bohemian crystal snack bowl.No longer availableOnline onlyDim. 3.5 x 33 x 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#218NobuckEen lederen bruine handtas.
A brown leather handbag.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60