Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Evans

“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Paysage . Huile sur toile. Signé.
Online only
Dim. Ø 31 cm
SKU: 1412200108.
Categories: doek, Online Only, Schilderij.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #108
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #261

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #249

    Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.

    Un album de contes de fées français, édité par Les grands magasins de la Bourse .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #269

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.

    ”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #256

    Een lot van negen vol messingen appliques met verstelbare arm.

    Un lot de neuf appliques en laiton avec bras réglable.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #171
    Mireille Dabée

    “Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    “Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #280
    Maurice Brocas

    “Stilleven met cactus.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte et cactus”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #194

    Een laag gebeitst houten tafeltje.

    Une table basse en bois teinté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 54 x 72 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #186

    Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel op dienblad, twee andere dienbladen, een verzilverd metalen stolp, pollepels, een champagnekoeler, zoutvaatjes, een receptiebel,potjes, enz.

    Un grand et varié lot de métal argenté, composé d'un service à café et thé en quatre parties sur un plateau, deux autres plateaux, une cloche en métal argenté, des louches, un seau à champagne, des salières, une cloche de réception, des pots, etc. .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #201

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #270
    Albert De Vos
    Period: 1868 - 1950

    “Vissersboot op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bateau de pêche sur mer turbulente”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 108 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #221

    Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #288
    Tony Blickx
    Period: 1926 - 2000

    “Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.

    “L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #195

    Een klein vierkant houten bijzettafeltje.

    Une petite table de bout carrée en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #274
    Fre Steeman

    “De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La couturière”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #281

    “Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

    ”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 65 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #191

    Een groot lot verzilverd metalen bestekken en serveerbestekken.

    Un grand lot de couverts en métal argenté et de couverts de service.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #222

    Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #279

    “Leuvens straattafereel vanaf de Dijle”. Olieverf op doek. Zonder signatuur, Belgische School, XIXde eeuw.

    ”Scène de rue à Louvain, vue de la Dyle”. Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #289
    Louis Victor Antoine Artan
    Period: 1837 - 1890

    “Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.

    “Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 57 x 98 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #193

    Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.

    Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 74 x 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #290
    Frans Roofthooft
    Period: 1888-1957

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 85 x 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #224

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168
    R. Collon

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #263
    P. Beele

    “Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Chemin forestier”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #32

    Een grote Chinese waaier.

    Un grand éventail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 76 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #162

    Twee oude foto’s van schepen, waarbij de eerste op de lijn Hong Kong - Antwerpen uit 1899 en de tweede van de ‘Great Eastern Railway Antwerpen - Harwich’ uit 1920.

    Deux anciennes photos de bateaux dont un de la ligne Hong Kong-Anvers de 1899 et l’autre du “Great Eastern Railway Antwerp-Harwich” de 1920.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #24

    Houten dienblad met metalen middenstuk, handvaten en poten.

    Plateau en bois avec centre, poignées et pieds en métal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 42.5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #242

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #41

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #147

    Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.

    Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #23

    Een aperitiefschotel van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Un plateau apéritif en poterie de Rouen multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 * 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #277
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.

    ”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 66 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #127

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #112

    Drie glazen kandelaars met beeltenissen van Christus en Maria Heilig Hart, waarvan twee gesatineerd. Eén met barst.

    Trois chandeliers en verre représentant le Christ et Marie Sacré-Cœur, dont deux sont satinés. Un avec des fissures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 & 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #119
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #79
    Märklin 3000

    Twee tenderlocomotieven van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.

    Deux locomotives-citernes des chemins de fer allemands à l'échelle HO. Utilisées. En état de marche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More