Other lots by Val Saint Lambert
-
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
A crystal vase, red colored throughout, marked with a sticker and "Val Saint Lambert" at the bottom. -
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert. -
#623Val Saint Lambert
Een vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color. -
#647Val Saint Lambert
Een kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A crystal Val Saint Lambert vase with a geometric cut pattern and green in the mass. Marked at the bottom. -
#301Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
A cut colorless crystal decanter.Place a bid ›Dim. h 23,5 cm -
#261Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas bordeaux in de massa.
A cut crystal vase in bordeaux in color.Place a bid ›Dim. h 21,5 cm -
#241Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
A cut crystal vase with blue accents. Remnants of a signature at the bottom.Place a bid ›Dim. 24,5 cm -
#361Val Saint Lambert
Een kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked. -
#353Val Saint Lambert
Een lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
A lot of 3 paperweights, Val Saint Lambert, consisting of a 'double pyramid', one green and one red colored with a monogram at the top. Both the green and red have minimal flake damage. -
#383Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. -
#373Val Saint Lambert
Een lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom. -
#298Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. -
#679Val Saint Lambert
Een lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick. -
#648Delheid Val Saint Lambert
Een kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰. -
#358Val Saint Lambert
Een lot van twee gegoten kristallen vazen, groen en licht blauw in de massa.
A lot of two cast crystal vases, green and light blue in color. -
#371Val Saint Lambert
Een lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.
A lot of 9 pieces of colorless Val Saint Lambert crystal including a candlestick, three ashtrays (2 with small chips), 4 cups, and a 3-tiered stand with top brass part missing and a crack in the top bowl. -
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
A six-sided crystal coupe with red inclusions and a geometric motif. Flake with restoration at the bottom of the foot. Including a mirror as a presentation plate.
Other lots in this auction
-
#279
Een korte sabel met messingen handvat.
A short saber with a brass handle. -
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
-
#403
Een lot van 14 diverse hardcover strips. NL en FR uitgaven, door oa Dupuis, Le Lombard, etc. Varia titels.
A lot of 14 various hardcover comics. Dutch and French editions, by publishers such as Dupuis, Le Lombard, etc. Various titles.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#108Schaubach Kunst
Een art-deco beeld van een elegante danseres in porselein, onderaan gemerkt Schaubach Kunst.
An art-deco porcelain figure of an elegant dancer, marked Schaubach Kunst at the bottom. -
#234Werner Labarque
“Boer met trekpaard en kar.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Farmer with draft horse and cart." Oil on canvas, signed.Place a bid ›Dim. 88 x 118 cm -
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
A lot of 14 various, multicolored Dymkovo, Russian folk art, figurative clay figurines. 19th-20th century. Some with cracks and restoration damage. -
#258Capo di Monte
“Florence, Capo Di Monte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
"Florence, Capo Di Monte," a table lamp designed by Guiseppe Armani featuring a sculpture of a nude lady and 2 putti. Signed on the back and bears a nameplate. -
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Verliefden”, een litho in kleur door Alfred Ost.
"Verliefden", a color lithograph by Alfred Ost. -
#112
“Landschap met hoeve aan het water”, een schilderij, olieverf op doek, draagt links onder het monogram S.B. en gedateerd 1895. Kleine schade aan het doek, kader beschadigd.
"Landscape with Farmhouse by the Water", a painting, oil on canvas, with the monogram S.B. in the lower left corner and dated 1895. Minor damage to the canvas, frame damaged. -
#101
Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century. -
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#3
Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Marie, Joseph et le Christ dans la crèche, poupées de cire avec des vêtements de velours. Travail contemporain. 2 réparations mineures.