Other lots in this auction
-
#89“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyDim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40 / 50 -
#203Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#108Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano gris-vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 & 15,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#128MuranoItaliaans kristallen schaal met blauw in de massa.
Bol en cristal italien bleu dans la masse.No longer availableOnline onlyDim. h13cm x b68cmEstimate: € 30 / 40 -
#168Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk.
Un pied de lampe en faïence blanche et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#157Een verguld bronzen set, bestaande uit een klein dienblaadje, een vide-poche, een bekertje en een luciferhouder, allen versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau.
Ensemble en bronze doré, composé d'un petit plateau, d'une vide-poche, d'une coupe et d'un porte-allumette, le tout décoré de feuilles en relief. Époque Art nouveau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#120Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#74Een lot van vier kristallen vazen, waarvan één met rode kleur in het midden.
Lot de quatre vases en cristal dont un avec une couleur rouge au milieu.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#83Pierre Dyckmans“De visite”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La visite". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#70Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.
Un lot diversifié de poteries, XIXème et XXème siècle. Dégâts. 10 pièces.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Een lot varia, bestaande uit vijf pijpen, een bedevaartssouveniertje, een pillendoosje van parelmoer en twee gebedsboekjes met benen kaft.
Lot divers, composé de cinq pipes, un souvenir de pèlerinage, un pilulier en nacre et deux livres de prières avec couvertures en os.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#289Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.
Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.No longer availableOnline onlyDim. h: 18, 26 & 65 cmEstimate: € 80 / 120

