Similar lots by type
-
#271Riverdale
Een schaalmodel van een B-25 mitchell.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#274
Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#190
Een Hotei van kunststof.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 15/25 -
#106
Drie vissen van gekleurd Muranoglas.
Trois poissons en verre de Murano coloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 7, 13 & 24 cmEstimate: € 20/30 -
#236
Een lot van vier messingen ketels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#279Atlas Editions
“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#205
“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/40 -
#286Atlas Editions
Een lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”:- Antonov An-2 - 1947- Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932- Fokker F.III - 1920- Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#282Atlas Editions
“Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#182
Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#173
Een schemerlamp van gepuncteerd rood koper.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 25/35 -
#284Atlas Editions
“Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#277Atlas Editions
“Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 25/35 -
#267
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 60/100 -
#272
Drie kunststof schaalmodellen:- TUI Boeing 737-800. Met origineel doosje.- Swissair McDonnell Douglas MD-11.- Brussels Airlines B737-400.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#111
Een flesvaas van groen glaspasta.
Un vase bouteille en pâte de verre verte.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 50/70 -
#104
Een vis van kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#278Atlas Editions
“Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#108
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano gris-vert.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14,5 & 15,5 cmEstimate: € 50/60 -
#98
Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#127Villeroy & Boch, Dresden
Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#140
Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#261
Een paar replica sabels met Pools opschrift.
No longer availableOnline onlyActive bid: 88.00 €Dim. L 92 cmEstimate: € 40/60 -
#171
Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.
Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. l: 74 cmEstimate: € 80/120 -
#89
Twee kleine vergulde metalen beeldjes van een jong musicerend koppel gezeten op onyxen zuiltjes met vergulde ionische kapitelen. XIXde eeuw.
Deux petites statuettes en métal doré représentant un jeune couple de musiciens assis sur des colonnes en onyx à chapiteaux ioniques dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. H. 17,5 cmEstimate: € 50/80 -
#11
Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø 43 cmEstimate: € 20/35 -
#64
“Pierrot met gitaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30/35 -
#67
Vier handbeschilderde Italiaanse maskers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25/35 -
#175
Een gevarieerd lot foto-albums e.d., bestaande uit twee albums met lederen kaft, twee met imitatielederen kaft, een album met houten fotokader als kaft en drie kastjes met uitneembare fotomapjes.
Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100/150 -
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
Deux groupes, un marqué de Solingen.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 19 & 26 cmEstimate: € 20/25 -
#199Goebel, germany
“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35/45