Similar lots by type
-
#259
Een rustiek antiek houten tafeltje met één lade.
Une table en bois antique rustique avec un tiroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 66 x 37 x 53 cmEstimate: € 30/35 -
#78Solido
“Renault 4 CV 1954”. Een schaalmodel in originele doos. 1:18.
"Renault 4CV 1954". Un modèle réduit dans sa boîte d'origine. 1h18.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 20/25 -
#114
Een lot glaswerk, bestaande uit een vide-poche, een klein vaasje, een rookgrijze vaas en een groene schenkkan. We voegen er kristallen vaasje aan toe.
Lot de verrerie, composé d'une vide-poche, d'un petit vase, d'un vase gris fumé et d'une cruche verte. Nous y ajoutons un vase en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 15/25 -
#116
Twee verschillende rood koperen koffiekannen. Eén zonder deksel.
Deux cafetières différentes en cuivre rouge. Un sans couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 15/20 -
#92
Een messingen lampje in de vorm van een siervaas met bladeren.
Une lampe en laiton en forme de vase décoratif avec des feuilles.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 25/35 -
#221
Acht geslepen glazen wijnglazen met gekleurde kelken. Jaren ‘70. Eén licht beschadigd aan de voet, één met kleine schilfer aan de kelk.
Huit verres à vin en verre taillé avec calices colorés. années 70. Une légèrement abîmée au pied, une avec petit éclat au calice.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cm Ø: 9 cmEstimate: € 25/30 -
#48
Twee gekleurde glazen vazen met geslepen decors.
Deux vases en verre coloré à décors taillés.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 21 & 27 cmEstimate: € 30/35 -
#39Smiths, Cricklewood works, London
Een metalen klokje in houten kastje. Slotje beschadigd.
Une horloge en métal dans un coffret en bois. Serrure endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14 x 13 cmEstimate: € 20/25 -
#70
Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.
Un porte-tubes avec quatre tubes différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/25 -
#83
Een doofpot en een waterketel van messing.
Un extincteur et une bouilloire en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 - 28 cmEstimate: € 25/35 -
#253
Een eenvoudig houten tafeltje met gedraaide pootjes.
Une simple table en bois avec pieds tournés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 67 x 110 x 48 cmEstimate: € 20/30 -
#52
Een opwindbaar zakhorloge in 800‰ zilveren kast. In werkende staat. Bijgevoegd een tinnen horlogehanger.
Une montre de poche à remontage dans un boîtier en argent 800‰. En état de marche. Ci-joint un pendentif de montre en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/25 -
#81
Een geweerloop.
Un canon de fusil.No longer availableOnline onlyDim. l: 73 cmEstimate: € 15/25 -
#153Donald J. Trump Signature Collection
Een paar manchetknopen in etui.
Une paire de boutons de manchette dans une pochette.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/25 -
#67
Een paar opaalglazen balustervazen met handgeschilderde meerkleurige bloemendecors.
Paire de vases balustres en verre opale à décors floraux multicolores peints à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#61
Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.
Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 3035 -
#55
Een antieke glazen maatbeker met gegraveerde inhoudsaanduiding.
Une tasse à mesurer en verre antique avec indication de contenu gravée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#193Arcoroc
Een lot zwart glazen borden met meerkleurig gedecoreerde vleugel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘80.
Un lot d’assiettes en verre noir au déco multicolore sur l’aile. Marque au verso. Années 80.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#58
Een glazen coupe met rode motieven.
Coupe en verre à motifs rouges.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 28 cmEstimate: € 20/25 -
#75
Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914.- “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.
Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#177
Een lot bestaande uit een woestijnroos, een kwartsformatie en twee stukkel koraal.
Lot composé d'une rose du désert, d'une formation de quartz et de deux morceaux de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#82
Een messingen schaal met verschillende bollen in diverse materialen.
Un bol en laiton avec différentes sphères dans divers matériaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 78.00 €Dim. Ø 37 cmEstimate: € 20/25 -
#216
Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.
Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.No longer availableOnline onlyDim. +- h 25 cmEstimate: € 35/50 -
#85
Een driedelig klokstel van opengewerkt brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Meerdere stukken opnieuw te bevestigen. XIXe eeuw.
Garniture de trois pièces en bronze ajouré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs. Plusieurs pièces à recoller. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 65 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#235Lescrauwaet
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#46
Een paar oud glazen kandelaars, versierd met geslepen pegeltjes.
Une paire de bougeoirs anciens en verre, décorés de glaçons taillés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#37
Een antiek blauw glazen karafje met vier bijpassende borrelglaasjes, beschilderd met zilveren bloemendecor.
Une carafe en verre bleu antique avec quatre verres à liqueur assortis, peints avec un décor floral argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 & 4,5 cmEstimate: € 25/35 -
#249
Een eikenhouten dagobert stoel.
Une chaise dagobert en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 35/45 -
#189Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#233
“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120/200 -
#209M. Verheyen
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#10
Een metalen casolette versierd met druivenranken en figuren met vlindervleugels. Kleine beschadiging aan de dekselknop, handjes beschadigd en een deuk.
Une casolette en métal décorée de vignes et de personnages aux ailes de papillon. Petits dommages au bouton du couvercle, mains endommagées et une bosse.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 33 cmEstimate: € 40/50 -
#175
Een gevarieerd lot foto-albums e.d., bestaande uit twee albums met lederen kaft, twee met imitatielederen kaft, een album met houten fotokader als kaft en drie kastjes met uitneembare fotomapjes.
Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 100/150 -
#212Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40