#137Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.
#136Een bijzettafel met 8 laden in art-deco stijl.
#209Een geslepen spiegel in vergulde lijst.
#271Een Italiaanse porseleinen design vaas met architecturaal decor.
#417Een kalabasvaas van Chinees blauw en wit porselein.
#184Een spiegel in bronskleurig kader.
#141Een marmeren tempeldeel, naar de souvenirs van de ‘Grand Tour’ van weleer.
#328Een lot van 2 schelpen op houten standaard.
#123Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#164Een butlerspiegel met vergulde lijst.
#219Een halspiegel met vergulde lijst.
#154Een butlerspiegel met vergulde lijst.
#422M.R. Arroyo‘Assomando al infinito’, polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.
‘Rising to infinity’, polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#403Twee blauwe zwaluwstaartvlinders onder stolp.
#621Een met de tang bewerkte glazen vaas.
#424M.R. Arroyo‘Miradas en secuencia’, polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.
'Miradas en secuencia', polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.No longer availableDim. 64/50 cmEstimate: € 100 / 150
#646Een set van twee massieve houten bijzettafeltjes, rustieke stijl.
A set of two solid wood side tables, rustic style.No longer availableDim. H 47, B 68, D 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#360Een lange halssnoer met zoetwaterparels.
A long necklace with freshwater pearls.No longer availableDim. L: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#529Paul SmoldersEen kunstmap van Paul Smolders.
#570Een klassieke zakhorloge in etui. Gemerkt. Transports urbains Bruxellois. Rosseel’s.
#447Een grote gemberpot van Chinees blauw en wit porselein.
#555Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#495Een handgeknoopt Oosters tapijt met een decor van jagers en exotische dieren.
#11‘Moeder met kind’, een gestileerd bronzen beeldje. Niet getekend.
#628Grote okerkleurige bloempot van Chinees aardewerk. Gedecoreerd met kraanvogels, een hertje en bloemen. Minieme schilferschade aan de rand.
Large ocher-colored flowerpot made of Chinese pottery. Decorated with cranes, a deer, and flowers. Minor chips at the edge.No longer availableDim. H 25, B 50, D 40 cmEstimate: € 75 / 100