#105
"La dernière Cène". Un groupe en bois finement sculpté. Daté en bas '78.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 48 x 11 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#195Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
#237
#12
#152
#57
“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
"Fille au chapeau". Une statue en plâtre patiné.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#251
Een gepolychromeerd plaasteren Heilig Hartbeeld.
Statue du Sacré-Cœur en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 71 cmEstimate: € 20 / 25 -
#240
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 6 cm -
#181Fontaine
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
#135
Een witgepatineerd houten sculptuur op sokkel.
#13Sitzendorf
Napoléon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes. Un groupe en porcelaine multicolore. Main détachée et abîmée. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#281Capodimonte
Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40
#94
Deux gravures coloriées du XIXe siècle avec vue sur la Bourse Royale et St. James's Park à Londres.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 28 x 41 & 31 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#76
Une paire de porte-menu en biscuit polychrome se présentant comme des vases soliflores. Dommages aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#145
Een miniatuur buste, vrouwen beeldje en een slang. Drie houten beeldjes.
#268Willy Vandersteen
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#228Marx Toys, USA
“Suburban colonial dollhouse”. Maison de poupée en tôle émaillée. Dans la boîte d’origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#72Edward TyckPeriod: 1847 - 1922
Deux eaux-fortes avec des vues d'Anvers. Signées et resp. datées 88 & 89.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 25 x 19 & 22,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
#229Märklin 295°
Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 100 / 120 -
#34
Een Perzische tegel met meerkleurig decor.
Un carreau persan au décor multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 11 x 25 cmEstimate: € 25 / 30 -
#270
#140Nicole Halsberghe
#269Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 245.00 €Dim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450