#575Een vintage metalen bureau afkomstig uit een legerkazerne.
#163Een buste van composiet naar de klassieke oudheid.
#31Val Saint LambertEen groene geslepen kristallen coupe. Gesigneerd onderaan. Beschadiging aan één tand, en enkele kleinere schilfers bovenaan.
A green cut crystal coupe. Signed at the bottom. Damage to one tooth, and some smaller chips at the top.No longer availableDim. h 11,5 cm Ø 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252Frans Van GielPeriod: 1892 - 1975“Portret van twee meisjes”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd F. Van Giel en achteraan gedateerd 1916.
#483LucanEen lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
A lot of modern ceramics, consisting of 4 vases, each signed at the bottom. Included is a figurine of a figure on a stool.No longer availableDim. H: 14-22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.
#110LonginesEen 14 kt witgouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een lederen polsband.
A 14 kt white gold ladies' watch set with diamonds weighing approximately 0.20 ct. and a leather wristband.No longer availableDim. Bruto: 27,62 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#573Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.
#91Een grafbeeldje in terracotte toegeschreven aan de Tlatilco bevolking uit Mexico. Mogelijk pre-Colombiaans.
A terracotta funerary figure attributed to the Tlatilco population from Mexico. Possibly pre-Columbian.No longer availableDim. h 10.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#389“Portrait d’Imperatrice de Chine”, een portret, eglomisé schildering op glas. 19e eeuws.
"Portrait of the Empress of China", a portrait, eglomisé painting on glass. 19th century.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#382Thodor Pelmus“Picioare de Femeie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
"Feet of a Woman". Mixed media on canvas. Signed and dated 1999.No longer availableDim. 125 x 100 cmEstimate: € 50 / 60