Similar lots by type
-
#110Goebel, Germany
“Roodborstje”; “Vink” & “Pimpelmees”. Drie meerkleurig porseleinen vogeltjes. Allen gemerkt onderaan.
"Robin" ; « Tique » et « Mésange bleue ». Trois oiseaux multicolores en porcelaine. Le tout marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12,5 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#125
Een olifantje van geglazuurd aardewerk. Tijdperk art deco.
Un éléphant en terre cuite vernissée. Epoque Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 cmEstimate: € 15/25 -
#100Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#98Goebel, Germany
“Mantsjoerijse kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 149-25.
"Grue de Mandchourie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 149-25.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#107Goebel, Germany
“Maraboe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 535-78.
"Maraboo". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 535-78.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#97Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#112Mangani Porcellane d’arte, Italia
Twee kandelaars van blauwwit porselein en messing. Onderaan gemerkt.
Deux bougeoirs en porcelaine bleue et blanche et laiton. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 33,5 cmEstimate: € 40/50 -
#101Goebel, Germany
“Amerikaanse witte pelikaan”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 524-18.
"Pélican blanc d'Amérique". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 524-18.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#106Goebel, Germany
“Zilvermeeuw” & “Wielewaal”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 076-12 & 38 131-08.
« Mouette argentée » et « Oriole ». Deux statuettes de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 076-12 & 38 131-08.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 & 12,5 cmEstimate: € 35/50 -
#124
Een haan van meerkleurig Italiaans aardewerk.
Un coq en biscuit italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35/50 -
#114
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd. Italiaans werk. Op houten sokkel.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué et signé au dos. Travail italien. Sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. H. 37 cmEstimate: € 60/80 -
#109Goebel, Germany
“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50/70 -
#116Lladro
“Een jonge clown met hondje” ‘H. 15 cm), “Een meisje met kat en hond” (H. 13 cm) en “een bloemenjongen” (H. 24 cm). Drie beeldjes van gekleurd porselein. Onderaan gemerkt.
“Un jeune clown avec un chien” 'H. 15 cm), « Une fille avec un chat et un chien » (H. 13 cm) et « Un garçon fleuri » (H. 24 cm). Trois figurines de porcelaine colorée. Marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60/80 -
#113
“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#108Goebel, Germany
“Blauwe reigers”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 151-16 & 38 164-16.
« Hérons bleus ». Deux figurines de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 151-16 & 38 164-16.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 & 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#99Goebel, Germany
“Ekster”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 019-26.
"Pie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 019-26.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26,5 cmEstimate: € 60/80 -
#105Goebel, West-Germany
“Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.
"Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#102Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35/45 -
#123Cortendorf, W-Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolores. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#122
Een wilde eend van meerkleurig Engels aardewerk.
Un canard colvert de poterie anglaise multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#120
Drie beeldjes van gekleurd biscuit, waaronder een druivenoogster op een ezeltje (H. 24 cm). Italiaans werk. Achteraan gemerkt.
Trois figurines colorées en biscuit, dont une vendangeuse sur un âne (H. 24 cm). Travail italien. Marquées au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#111Goebel, Germany
Een lot van zes vogeltjes van meerkleurig biscuit. De twee grootste gemerkt.
Lot de six oiseaux en biscuit multicolore. Les deux plus grands marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 9 cmEstimate: € 50/60 -
#104Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20/30 -
#103Goebel, Germany
“Jungbauer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave van de M.I. Hummel Club 1994/95. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Jungbauer". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Numéro du M.I. Hummel Club 1994/95. Marqué en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#65
“Putto op de wipplank”. Een groepje van monochroom wit Saksisch biscuit. Onderaan gemerkt. Eén blaadje beschadigd.
« Putto sur la balançoire ». Un groupe de biscuit de Saxe blanc monochrome. Marqué en bas. Une feuille abîmée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#91Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#46Goebel, Germany
“Fleißiges Lieschen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Fleissiges Lieschen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#52Goebel, Germany
“Junge mit Holzpferd”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Junge mit Holzpferd". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 25/35 -
#69
“Kleine Marilyn” & “Meisje met gans”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein. Italiaans werk. Onderaan gemerkt. Twee kleine schilfers.
« Petite Marilyn » et « Fille à l'oie ». Deux figurines de porcelaine multicolore. Travail italien. Marquées en bas. Deux petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#61Capodimonte
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.No longer availableOnline onlyDim. H. 27 cmEstimate: € 40/50 -
#115
Driedelig kaststelletje bestaande uit drie coupes van wit en grijs biscuit versierd in art nouveaustijl met Bacchantes en putti.
Garniture de trois pièces composée de trois coupes en biscuit blanc et gris à décor de style Art Nouveau de Bacchantes et de putti.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 23 cmEstimate: € 40/50 -
#59Goebel, germany
“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35/45 -
#11Goebel, West-Germany
“Hab mich lieb!”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 311. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Avoir mon amour!". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 311. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 40/60 -
#118
Zeven menuhouders van biscuit en porselein. Een serie van vier versierd met duifjes gemerkt van Volkstedt-Rudolstadt, een paar van biscuit met een jongen en een meisje en één rechthoekig met meisje en bloemen in reliëf.
Sept porte-menus en biscuit et porcelaine. Un ensemble de quatre à décor de colombes marqué Volkstedt-Rudolstadt, une paire de biscuit avec un garçon et une fille et un rectangulaire avec fille et fleurs en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 50/80 -
#13Goebel, Germany
Een konijn van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 34 308 23. Gaaf.
Un lapin en porcelaine multicolore. Marqué. no. 34 308 23. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#53Goebel, Germany
“Großmutter wartet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 561. Heiligenkreuz 1997.
"Grossmutter wartet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 561. Heiligenkreuz 1997.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/40