Other lots by Flora, Gouda
-
#188Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#160Flora, Gouda
Dri vazen van bruin en groen geglazuurd aardewerk. Decor ‘Paros’. De grootste gerestaureerd aan de rand. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 38 cmEstimate: € 30/40 -
#161Flora, Gouda
Een lot van zes verschillende schotels en een coupe op voet van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 - 32 cmEstimate: € 30/40 -
#152Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk met decor ‘Roza’, bestaande uit een grote en een kleine schaal, een opengewerkt schaaltje, een mandje, een dekseldoosje, een schaaltje op voet en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 30/35 -
#153Flora, Gouda
Een lot aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond, bestaande uit drie kannetjes, een dekseldoosje, een aperitiefschaal, een diepe schotel en een schoteltje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#106Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk bestaande uit een schotel, een bladvormig schaaltje (restauratie) en twee vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 & 21 cmEstimate: € 35/50 -
#103Flora, Gouda
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee lage tazza’s, een vaas op voet en een asbak. Onderaan gemerkt. Decor ‘Rimini’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 3 - 18 cmEstimate: € 30/40
Similar lots by type
-
#186Royal Zuid-holland, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#172Royal Zuid - Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#170Faïencerie René Dubois, Mons
Een zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#190
Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20/25 -
#167Dubois, Bouffioulx
Een lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#173Dubois, Bouffioulx
Twee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#168Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#178Royal Zuid - Holland, Gouda
Een grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#174
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30/40 -
#163Royal Zuid - Holland, gouda
Een schenkkan, een vaas en een aperitefschotel van meerkleurig aardewerk, versierd met decor ‘Sinia’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 30/40 -
#185Regina, Gouda
Twee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#184Regina, Gouda
Een lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35/45 -
#181Flora, Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#175Guerin, Bouffioulx
Een siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#176
Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#166
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30/40 -
#177Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25/35 -
#169Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#191
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30/35 -
#171W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#18940
Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#180
Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40/50 -
#179Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#87Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee dekselvazen en een sierschotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Christiane’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 37 & 49 cmEstimate: € 60/80 -
#59Céramique Montoise
Vier verschillende vazen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Allen gemerkt.
Quatre vases différents en faïence polychrome dans le goût de Gouda. Chaque pièce marquée sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 22 - 46 cmEstimate: € 50/70 -
#124Céramique Montoise
Een aardewerken jenevervaatje met zes borreltjes, versierd met meerkleurige decors van A. Dubois. Gemerkt. Zonder staander of kraantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#32Plateelbakkerij Zuid-Holland
Een theeserviesje van blauw en wit Gouds plateel voor vijf personen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 25/35 -
#104Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit twee kwispedoors, een vaas, twee kannen en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 50/70 -
#114
Een gevarieerd lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit kruiken, kannen en vazen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 29 cmEstimate: € 70/80 -
#125Céramique Montoise
Een rokersstel, twee asbakken en een mandje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 13 - 27 cmEstimate: € 40/50 -
#65
Een buikvaas en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met Damascusglazuur. Schotel met bakfout, vaas met enkele schilfers. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1910.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20, Ø: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#111Royal Zuid-Holland, Gouda
Een hoge kandelaar en een vaasje van meerkleurig plateel. Decor ‘Anjer’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 10 & 38 cmEstimate: € 30/40 -
#148Royal Zuid-Holland
Twee schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Gaby’ & ‘Gedé’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 27 & 31 cmEstimate: € 25/35 -
#50Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kan en een vaas met decor ‘Joma’, een kan met decor ‘Juan’ en een kan met decor ‘Majoma’. Medio XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 18 - 26 cmEstimate: € 40/60 -
#46
Een vaas en drie dekselvazen (waarvan één zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 26 - 46 cmEstimate: € 40/50