#251
Un jeu d'échecs avec des pièces composites sous forme de sculptures bien connues. Sur échiquier. Plusieurs pièces collées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#166
"Le retour de Don Quichotte". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée, 75/100.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 62 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#158
#112
Een gepolychromeerd houten masker. Sri Lanka.
Un masque en bois polychrome. Sri Lanka.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
#95
Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 25/35 -
#275
Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
#48
Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#111
Een dekselpot van meerkleurig chinees porselein met personage bij een boom in het decor. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore avec un personnage près d'un arbre dans le décor. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 188.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#12
Een bord en twee kopjes met onderschoteltje van blauw wit Chinees porselein.
Une assiette et deux tasses avec soucoupe en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 220.00 €Dim. Ø 20 en 15 cm h: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#188Loëwe Opta
Een stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.
#103
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20/25