Similar lots by type
-
#511Een moeder met kind van Afrikaans gesculpteerd ivoor.
Mère et enfant en ivoire sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#538Een Afrikaans houten beeld. Songye.
Sculpture en bois africaine. Songye.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 160 -
#735Een Afrikaanse stoel van gesculpteerd exotisch hout en sober versierd met koperen klinknagels.
Chaise africaine en bois exotique sculpté. Décoration sobre de clous en cuivre.No longer availableDim. L 77 cmEstimate: € 20 / 30 -
#477Een lot bestaande uit een Maoïstische wekker, een verzilverde herdenkingsmunt “Birth of Republic of China”. En een battle axe van natuursteen en twijgen uit Missouri.
Lot comprenant une alarme Maoïste, une pièce de monnaie commémorative “Birth of Republic of China” et une hache de combat en pierre naturelle et brindilles du Missouri.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#647Een vrouwenfiguur van terracotta. Nokstijl, Nigeria.
Femme en terre cuite. Style Nok, Nigeria.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#253Een recente icoon en een verzilverd laagreliëf met een voorstelling van de Madonna met kind. We voegen er een koperen monstransje aan toe.
Icône récente et relief argenté représentant la Vierge à l’Enfant. Nous ajoutons un petit ostensoir en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#331Een lot varia, bestaande uit een spaarpot van Coca Cola, enkele wekkers, speelgoedauto’s, Aziatische voorwerpen, enz.
Lot varié comprenant un tirelire en fonte en forme de tête de garçon faisant la publicité pour Coca-Cola, des alarmes, des voitures miniatures, des objets asiatiques etc.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#119Een lot van vier tafellakens waarvan één met geborduurde bloemen en bijpassende servetten.
Lot de quatre nappes dont une aux fleurs brodées et avec des serviettes assorties.No longer availableEstimate: € 40 / 100
Other lots in this auction
-
#519Victor Van BerckelaerPeriod: 1913-1975“Stilleven met flessen”. Olieverf. Gesigneerd.
“Nature morte aux bouteilles”. Huile. Signée.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#749“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#390Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#41Goebel“Meisje met ganzen”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk in de reeks van M.I. Hummel.
“Petite fille aux oies”. Statuette en faïence polychrome par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380 / 450 -
#177Val St. LambertEen coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#346Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden met porseleinen handgrepen in de bovengordel.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs aux poignées en porcelaine.No longer availableDim. B 113 cmEstimate: € 120 / 180 -
#461Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#66Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. b: 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#442Een vergulde rechthoekige spiegel in Barokke stijl.
Miroir rectangulaire en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#235Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 1200 / 1500 -
#733Een kop en schoteltje van Canton porselein met decor van personages, bloemen en vlinders. XIXde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine de Canton à décor de personnages, de fleurs et de papillons. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 40

