Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.

Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.

A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.
199
h 30 cm (wijwatervat)
Estimate: 2030
Catalogue #199
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #51

    Een lot van 34 stripalbums waaronder Asterix, HC in het Frans, verder Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske en andere.

    A lot of 34 comic albums including Asterix, hardcover in French, as well as Tintin, Lucky Luke, Suske & Wiske, and others.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #67

    Een Japans porseleinen theeservies voor 12 personen bestaande uit een theekan, melk- en suikerpotje, 12 tasjes en 11 ondertasjes.

    A Japanese porcelain tea set for 12 people consisting of a teapot, sugar and creamer set, 12 cups, and 11 saucers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #62

    Een houten Braziliaans dienblad ingelegd met vlindervleugels, als wanddecoratie.

    A wooden Brazilian tray inlaid with butterfly wings, as wall decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Een Kukhuri mes, made in India.

    A Kukhuri knife, made in India.
    No longer available
    Online only
    Dim. l 53 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #247

    Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.

    A lot of 5 crystal bowls and vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 5-23 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #35
    Capo di Monte

    Een Capodimonte beeldje van een jongen en een meisje aan een hek met puppy’s.

    A Capodimonte figurine of a boy and a girl at a fence with puppies.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 26 x 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #43

    Een oude glazen stolp met een biscuit beeld van de Heilige Familie.

    An antique glass dome with a biscuit sculpture of the Holy Family.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #42

    Een barometer en thermometer in houten kader.

    A barometer and thermometer in wooden frame.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #37

    Een lot van 3 religieuze items in biscuit en porselein bestaande uit 2 wijwatervaatjes en een beeldje van een heilige.

    A lot of 3 religious items in biscuit and porcelain consisting of 2 holy water basins and a statue of a saint.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #41

    Een 84-delig verzilverd bestek in bijhorende cassette, gemerkt Alpaca 100.

    An 84-piece silver-plated cutlery set in its matching case, marked Alpaca 100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 41 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #253

    Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.

    Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #250

    Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.

    A porcelain lidded basket with boy and girl on the lid. Damage to the flower in the front.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #61

    Een gekleurd Boheems kristallen karaf.

    A colored Bohemian crystal decanter.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #259

    Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .

    A Mediterranean dishwarmer in earthenware.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11 , diam 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #60

    Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.

    A lot of 3 cut crystal decanters.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #248

    Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.

    A Brussels porcelain hand-painted water reservoir, with fishermen's decor. Mid 19th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #40

    Een oud weegtoestel in staal.

    An old weighing device in steel.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 9 x b 10 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #254
    Mouzin Lecat Boch Frères Keramis

    Een lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.

    A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm H: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #38

    Een lot van 4 kruisbeelden.

    A lot of 4 crucifixes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #57
    Capo di Monte

    Een set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.

    A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #50

    Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.

    A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 x Ø 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #54
    Stolze Hermanova

    Een art-deco schaal, Stolze Hermanova, in amber glas.

    An art-deco bowl, Stolze Hermanova, in amber glass.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 28.5 x 14.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #56

    Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.

    A plaster sculpture of a young lady, ca. 1950, repaired in the middle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #9

    Een mijnwerkerslamp in koper en glas.

    A miners lamp in copper and glass.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #101

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #27

    Een lot van 9 kunstboeken met diverse thema’s; Sinds ‘45, Degas, Manet, Naakt, architectuur.

    A lot of 9 art books with various themes; Since '45, Degas, Manet, Nude, architecture.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 70
  • #216
    Jacob

    Een paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.

    A pair of partly painted white clay pipe bowls in the shape of bearded men. Marked.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #14

    Een polychroom aardewerken wierrookbrander gedragen door drie staters. Breuk aan de bovenrand.

    A polychrome earthenware incense burner carried by three satyrs. Break on the upper edge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1

    Een met de hand geslepen bierpul met deksel.

    A hand-cut beer stein with lid.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17.5 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #110

    Een lot van vier biersteinen. Waaronder één van gegoten glas.

    A lot of four beer steins, including one made of cast glass.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    Een vintage clownspop met groen geruite jas.

    A Vintage clown doll with a green checked coat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #255

    Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.

    Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 31 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #237

    Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.

    Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.

    A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #150

    Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.

    A set of 4 colored vintage glasses with an air bubble in the base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11.5 x Ø 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More