#173Kaiser PorzellanEen vierkante porseleinen vaas met Chinees decor. Onderaan gemerkt. Op houten sokkel.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13EuropaEen verguld messingen reisklokje in etui.
#277Een recente Friese staartklok.
#30Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.
#141Een gegoten kunststoffen meisjesbuste naar XIXe eeuws voorbeeld.
Un buste en plastique moulé d'une jeune fille d'après un exemple du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
#138Een kleurloos kristallen lampenvoet.
#216Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.
#130Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80