#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#44Een roze vintage vaas van Val Saint Lambert kristal uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A pink vintage vase made of Val Saint Lambert crystal from the second half of the last century.No longer availableOnline onlyDim. h 34.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#298Een lot van 4 Oosterse koperen voorwerpen waaronder een gebedswiel, een wierrookbrander, een schaaltje en een briefopener.
A lot of 4 Oriental copper objects including a prayer wheel, an incense burner, a bowl and a letter opener.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#273Een paar Chinees brons gesculpteerde wierrook potjes.
A pair of Chinese bronze sculpted incense pots.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#297Een lot van 3 glazen stolpen, waarvan 1 beschilderd.
A lot of 3 glass bell jars, 1 of which is painted.No longer availableOnline onlyDim. 30cmEstimate: € 30 / 60 -
#151MuranoEen set van 2 Murano clowns.
A set of 2 Murano clowns.No longer availableOnline onlyDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Clifton“Clifton”. Een ukelele met tas en bijbehoren, bijgevoegd een stel bongo’s nieuw in de doos.
“Clifton”. A ukulele with bag and accessories, included a set of bongos new in the box.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 25 / 50 -
#177Een porseleinen schaaltje met print erotisch thema versierd.
#183Een gietijzeren wijwatervaatje met corpus.
A cast iron holy water font with body.No longer availableOnline onlyDim. 33cmEstimate: € 20 / 25 -
#126Een kunststoffen beeldje van een dronken schipper.
#101Een paar kunstbronzen kandelaars.
#110Een oude aardewerken kruik, het handvat is reeds lang geleden afgebroken.
An old earthenware jug, the handle has long since been broken off.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30