Other lots in this auction
-
#176Anna Club Plush
Een pluchen kat. Gemerkt.
Un chat en peluche. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 25/35 -
#108Baek & sons, London
Een oude bolhoed in hoedendoos
Un vieux chapeau melon dans une boîte à chapeauNo longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 35/45 -
#179
Een paar Samsonbordjes met floraal decor op de vleugel en wapenschilden in het plat. XIXe eeuw.
Une paire d'assiettes Samson à décor floral sur l'aile et blasons au centre. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#52
Een opwindbaar zakhorloge in 800‰ zilveren kast. In werkende staat. Bijgevoegd een tinnen horlogehanger.
Une montre de poche à remontage dans un boîtier en argent 800‰. En état de marche. Ci-joint un pendentif de montre en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/25 -
#46
Een paar oud glazen kandelaars, versierd met geslepen pegeltjes.
Une paire de bougeoirs anciens en verre, décorés de glaçons taillés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#273Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#30
Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.
Un vase décoratif en verre bleu avec des lignes blanches.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#242Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35/50 -
#75
Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914.- “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.
Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#101
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandkastje.
Une armoire murale en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 47 x 35 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#21Val Saint Lambert
Een kleurloos glazen coupe, model Noëmie. Gemerkt.
Un coupé en verre incolore, modèle Noëmie. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 96.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 25/35