Other lots in this auction
-
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#55
Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/40 -
#216
Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.
Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.No longer availableOnline onlyDim. +- h 25 cmEstimate: € 35/50 -
#58
Een vaas van paars en blauw Italiaans glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 48 cmEstimate: € 25/35 -
#204
“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 60/80 -
#285
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#244
Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
Un lot de trois canards en laiton et une maquette d'un Spitfire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#126Val Saint Lambert
Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#50
“Maria met kind”. Een wassen beeld onder een glazen stolp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 15/25 -
#179Joris Van der Mijnsbrugge
Een geglazuurd aardewerken beeldje. Gesigneerd. Met restauratie aan de nek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 47 cmEstimate: € 50/80 -
#228Märklin
Een lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 30/35 -
#183
Een vaasje van geslepen en paars gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 25/35