Other lots in this auction
-
#44
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit drie kandelaars, een grote en een kleine kan, een kruik en een sierbord. Merken van Gégoire & Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 25/40 -
#67Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Emmy’, bestaande uit een grote vaas, een buikvaasje en een dekselpot. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 17 - 22 cmEstimate: € 40/60 -
#70Royal Zuid-Holland
Drie bolle kruiken van meerkleurig Gouds plateel, waarbij één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. h: 24 - 32 cmEstimate: € 30/40 -
#39Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een oorvaasje, een potje, een klompje en vijf kruikjes, waarbij één als souvenir aan Echternach en één aan Deurne. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 5 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#23Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een vierdelig rokerssetel op plateau, drie vazen en een schenkkannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 7 - 36 cmEstimate: € 20/30 -
#94
Een gevarieerd lot meerkeurig plateel, bestaande uit vaasjes, kannetjes, enz. 15 stuks. Grotendeels gemerkt van ‘Flora’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 - 22 cmEstimate: € 15/30 -
#30Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier vazen, een kannetje, een kandelaar, een wandvaasje, drie klompjes en drie dekselpotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 30/50 -
#24Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk met glansglazuur, bestaande uit een theepot, vier kannen, een vaas een een schotel, versierd met verschillende meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 15/25 -
#105Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit drie schenkkannen, schaaltje en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 20/30 -
#87Royal Goedewagen, Gouda
Twee dekselpotten en een sierbord van meerkleurig plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 15/25 -
#75Regina, Gouda
Een lot plateel, bestaande uit een grote dekselvaas en een dekseldoosje met Delfts decor, een eirond vaasje, een kannetje en een schoteltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 58 cmEstimate: € 15/25 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30/50